Nordea Bank na podium w rankingu kredytów hipotecznych

Bankowość

Bank Nordea zajął pierwsze oraz drugie miejsce w rankingach kredytów hipotecznych Gazety Wyborczej. Wyróżniono niską ratę oraz korzystne warunki kredytowania: oprocentowanie, w tym marżę.

Gazeta Wyborcza, publikując wyniki majowego Rankingu Expandera i „Gazety Dom”, porównała ofertę kredytu hipotecznego w dwóch scenariuszach – kredyt w polskich złotych z 10-procentowym wkładem własnym oraz bez wkładu własnego, przy założeniu kredytowania na sumę 300 tys. zł, na okres 30 lat. W pierwszym wariancie Nordea Bank Polska zajął najwyższą pozycję w zestawieniu, oferując oprocentowanie w wysokości 4,44%, przy marży wynoszącej 1,20%. Natomiast decydując się na kredytowanie nieruchomości bez wnoszenia własnych środków w inwestycję, bank proponuje oprocentowanie na poziomie 4,85% z marżą 1,50%. Takie warunki plasują ofertę na drugiej pozycji w rankingu.

Nordea stale oferuje jedne z najtańszych kredytów hipotecznych. Wyróżniają się one niską ratą i oprocentowaniem. Maksymalny okres kredytowania może wynosić aż do 45 lat, co pozwala na dopasowanie wysokości raty do preferencji Klienta. Jako jeden z nielicznych banków w Polsce, Nordea proponuje Klientom skorzystanie z kredytu ze stałą ratą, niewrażliwą na zmianę wysokości oprocentowania kredytu. Dodatkowo, kredyt przeznaczyć można nie tylko na zakup i budowę mieszkania lub domu, ale także na zakup działki budowlanej, refinansowanie poniesionych kosztów czy spłatę kredytu zaciągniętego w innym banku.

Z oferty kredytu hipotecznego Banku Nordea można skorzystać w każdym ze 136 oddziałów w Polsce.

Źródło: Nordea Bank Polska SA

Udostępnij artykuł: