Nordea Bank w Poznaniu otwiera podwoje w Okrąglaku

Bankowość

W dniu 24 września Centrum Doradcze I Oddziału Banku Nordea w Poznaniu otwarto w budynku "Okrąglaka" przy ul. Mielżyńskiego 14. Operacyjnie oddział będzie obsługiwał klientów indywidualnych oraz firmy.

„Okrąglak” ze względu na modernistyczną architekturę budynku stanowi najbardziej rozpoznawalną na mapie miasta ikonę Poznania.

Budynek „Okrąglaka” przeszedł gruntowną rewitalizację i przemienił się w nowoczesny biurowiec. Rewitalizacja miała na celu przywrócenie najważniejszych architektonicznych i historycznych wartości obiektu.

Nordea Bank Polska jest postrzegany jako instytucja finansowa dostosowująca się zarówno do bieżących, jak i przyszłych potrzeb Klientów. Stawia sobie za cel zapewnianie Państwu nowoczesnej, fachowej i szybkiej obsługi oraz rzetelności i bezpieczeństwa przeprowadzanych operacji.

„Jesteśmy przekonani, że w nowym Centrum Doradczym – zlokalizowanym w centrum miasta – nasi pracownicy zapewnią wszystkim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stwarzanie pozytywnych doświadczeń podczas Państwa współpracy z Bankiem Nordea. ” – mówi Lucyna Leszczyńska, Dyrektor Regionu Zachodniego.

Centrum Doradcze I Oddziału w Poznaniu przy ul. Mielżyńskiego 14 będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: od 9:00 do 17:00.

Przy Centrum Doradczym zlokalizowany będzie także, czynny całą dobę bankomat i wpłatomat.

Udostępnij artykuł: