Nowa bankowość internetowa ING Banku

Bankowość

Od 12 kwietnia Moje ING - nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego - będzie oferowany jako podstawowy system dla klientów indywidualnych. Użytkownicy będą mogli nadal równocześnie korzystać zpoprzedniej wersji systemu. 

Moje ING to nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego, wspierająca klientów w zarządzaniu codziennymi finansami.  – Nowy system udostępniliśmy pod koniec ubiegłego roku. Chcemy stopniowo oswajać naszych klientów z nową usługą, dlatego 12 kwietnia
wprowadzamy nową stronę logowania, z której będzie można bezpośrednio przejść do Mojego ING. Przez cały czas prowadzimy badania, aby lepiej poznać opinie klientów i dostosować funkcje systemu do ich oczekiwań. Dotychczasowy system ING BankOnLine będzie dostępny przynajmniej do końca 2016 r.  – powiedział  Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej w ING Banku Śląskim. 

Nowa strona logowania będzie dostępna – tak jak wcześniej – po kliknięciu w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony www.ingbank.pl (www.ingbank.pl). Proces logowania do bankowości będzie nadal podzielony na dwa kroki: podanie loginu i wpisanie hasła maskowanego. Hasło, login i sposób logowania nie ulegną zmianie. Strona logowania jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, który można zweryfikować klikając w kłódkę na pasku adresu strony. Dotąd użytkownicy mogli korzystać z Mojego ING po uprzednim zalogowaniu się do poprzedniej wersji systemu.

Obecnie Moje ING jest dostępne dla klientów indywidualnych. Trwają prace nad wersją dla przedsiębiorców. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.ingbank.pl/mojeing

Źródło: alebank

Udostępnij artykuł: