Nowa kampania BIZ Banku i promocja z tabletem

Bankowość

BIZ Bank rozpoczął nową kampanię reklamową i uruchomił promocję dla przedsiębiorców. Dzięki promocji nowi klienci banku mogą otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (WiFi).

BIZ Bank rozpoczął nową kampanię reklamową i uruchomił promocję dla przedsiębiorców. Dzięki promocji nowi klienci banku mogą otrzymać tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (WiFi).

Od 15 października do 28 listopada BIZ Bank będzie prowadził kampanię promującą Kredyt BIZ Ekspresowy. Jednym z celów kampanii jest budowanie rozpoznawalności BIZ Banku wśród nowych klientów oraz pozycjonowanie wizerunku nowoczesnego, przyjaznego dla przedsiębiorców banku oferującego bankowość internetowo - mobilną.

Dla każdego nowego klienta, który zechce skorzystać z promocji tj. weźmie kredyt BIZ Ekspresowy o minimalnej wartości 40 000 zł oraz założy rachunek firmowy z 24-miesięcznym zobowiązaniem do wykonywania miesięcznych obrotów na poziomie 2 000 zł oraz dokonywania comiesięcznych transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej na kwotę nie niższą niż 500 zł, bank przygotował nagrodę, czyli tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (WiFi).

Bank ujednolicił też nazwy rachunków wprowadzając nazwy BIZnes konto active i BIZnes konto max, oferując przy tym wszystkie przelewy poprzez system bankowości internetowej za 0 zł (wcześniej limit przelewów za 0 zł wynosił 300 przelewów miesięcznie).

Projekt BIZ Polska

Jednocześnie w piątek 17 października BIZ Bank rozpoczyna program edukacyjny dla przedsiębiorców - BIZ Polska. W ramach projektu - który trwać będzie do końca kwietnia przyszłego roku - w pięciu województwach odbywać się będą spotkania z przedsiębiorcami, podczas których eksperci BIZ Banku będą opowiadać o tym, jak prowadzić swój biznes i skąd pozyskiwać środki na prowadzenie własnej firmy. Przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jakie biznesy są dochodowe, a co będzie tylko modne, a co stanie się prawdziwą innowacją na rynku, w co warto zainwestować, gdzie i jak znaleźć potrzebny kapitał, w tym jak zbudować biznes korzystając ze środków Inicjatywy JEREMIE (preferencyjne wsparcie kapitałowe dla małych i średnich firm). 

Daty i miejsca spotkań, odbywających się w ramach projektu BIZ Polska, można znaleźć na specjalnym portalu www.bizpolska.pl.

 Źródło: BIZ Bank

Udostępnij artykuł: