Nowa odsłona porównywarki kredytów gotówkowych Comperia.pl

Finanse i gospodarka

Comperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, stawia na przejrzystość prezentowanych treści. Dlatego, na początku lutego uruchomiono nową odsłonę narzędzia służącego do porównywania ofert kredytów gotówkowych. Layout strony, zwiększający funkcjonalność serwisu i przejrzystość informacji to nowy standard, jaki Comperia.pl wyznaczyła w prezentacji produktów finansowych.

Comperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, stawia na przejrzystość prezentowanych treści. Dlatego, na początku lutego uruchomiono nową odsłonę narzędzia służącego do porównywania ofert kredytów gotówkowych. Layout strony, zwiększający funkcjonalność serwisu i przejrzystość informacji to nowy standard, jaki Comperia.pl wyznaczyła w prezentacji produktów finansowych.

- Nasz pomysł na porównywarkę kredytów gotówkowych to jej maksymalna personalizacja - mówi Adam Urbanowski, Dyrektor Marketingu Comperia.pl S.A. - Użytkownik strony może podać swoje dane lub pobrać je za pomocą Facebook’a. Informacje te zostaną zintegrowane z jego profilem na Comperia.pl, a co za tym idzie automatycznie zaimportowane do wybranego przez użytkownika wniosku kredytowego - dodaje.

Nowa porównywarka kredytów gotówkowych pozwala ręcznie wpisywać interesujące parametry kredytowe, ale jednocześnie wprowadzona została możliwość posłużenia się wygodnymi suwakami, którymi zmieniamy istotne dla nas elementy oferty. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest automatyczne naliczanie wysokości raty. System od razu przedstawia nam najniższą przybliżoną ratę kredytu. Serwis pozwala również na zdefiniowanie z góry, z oferty którego banku nie chcemy skorzystać. Wybór preferowanych parametrów użytkownik zatwierdza przyciskiem "Porównaj". W tym momencie zostaje przekierowany na stronę z ofertami wyłącznie tych banków, które spełniającą jego wymagania.

Dodatkowe informacje na temat danego produktu rozwijają się po kliknięciu na ikonkę "Szczegóły oferty", znajdującą się pod danym kredytem. Użytkownik może od razu sprawdzić jak prezentują się oferty o zbliżonych parametrach, proponowane przez inne banki. Jeśli zdecydowaliśmy się na wybór konkretnego rozwiązania, wystarczy jedno kliknięcie, aby złożyć wniosek kredytowy, która to czynność przekierowuje nas do zewnętrznego formularza. Po jego wypełnieniu i wysłaniu trafi on do wskazanego we wniosku banku. - Istnieje również możliwość skorzystania ze specjalnego formularza Comperia.pl, dzięki któremu nasz wniosek otrzymają również inne banki, które być może przedstawią korzystniejszą ofertę - mówi Adam Urbanowski.

Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, która z propozycji odpowiada nam najbardziej, możemy wygenerować szczegółowe zestawienie ofert kredytowych. Jednocześnie możemy porównać maksymalnie trzy. W porównaniu tym zobaczymy m.in. jakie są różnice w wysokości raty, oprocentowaniu, prowizji czy całkowitym koszcie kredytu. Dodatkowo, będziemy mogli dowiedzieć się, dlaczego jeden kredyt jest droższy od drugiego. W tym celu wystarczy kliknąć w zakładkę "Pokaż różnice". Co istotne, z ekranu zestawienia możemy zostać przekierowani od razu do narzędzia umożliwiającego złożenie wniosku kredytowego.

- Porównywarka kredytów gotówkowych Comperia.pl, uzupełniona o nowe funkcjonalności, to produkt kompletny i intuicyjny. Korzystanie z serwisu w tym dziale jest proste i zachęca do wykonywania kolejnych akcji, a co najważniejsze, w łatwy sposób prowadzi nas do uzyskania najlepszej oferty kredytowej na rynku - podsumowuje Adam Urbanowski. - Dodatkowo wszystkie funkcjonalności nowego serwisu są też obsługiwane na urządzeniach mobilnych. Z myślą o smartfonach przygotowaliśmy dedykowaną im aplikację "Porównaj Kredyty".

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną porównywarki kredytów: http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe

Źródło: Comperia.pl S.A.

Udostępnij artykuł: