Nowa oferta dla młodych w PKO Banku Polskim

Polecamy

Studenci i absolwenci wyższych uczelni mogą już korzystać z nowego Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim. 0 zł za prowadzenie konta, wypłata  gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez prowizji, atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe oraz usługa autooszczędzania to jego największe zalety.

Studenci i absolwenci wyższych uczelni mogą już korzystać z nowego Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim. 0 zł za prowadzenie konta, wypłata  gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez prowizji, atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe oraz usługa autooszczędzania to jego największe zalety.

Nowa oferta PKO Konta dla Młodych jest skierowana do studentów oraz absolwentów wyższych uczelni między 18. a 26. rokiem życia i została stworzona w oparciu o wyniki badań preferencji klientów z tej grupy wiekowej. Podstawą jest darmowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy PKO Konto dla Młodych wraz z pakietem dodatkowych korzyści: płatności mobilne, a także atrakcyjne produkty depozytowe i kredytowe.

Wprowadzamy jedną z najbardziej uniwersalnych ofert dla młodych, na którą składają się nowoczesny ROR, płatności mobilne, autooszczędzanie, czy wreszcie finansowanie studentów. Pozyskiwanie młodych klientów, a następnie ich edukacja, aktywizacja oraz budowanie długoterminowej lojalności z Bankiem jest jednym z elementów naszej strategii. Kompleksowa oferta PKO Banku Polskiego jest adresowana do wszystkich Polaków, a dzięki wprowadzanym konsekwentnie od kilku lat zmianom możemy towarzyszyć naszym klientom na kolejnych etapach ich życia - powiedział Szymon Wałach, Dyrektor Pionu Klienta Detalicznego w PKO Banku Polskim.

Najważniejsze elementy oferty to:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie;
  • 0 zł za kartę debetową (wystarczy w danym miesiącu rozliczeniowym dokonać 5 transakcji bezgotówkowych)
  • 0 zł za pakiet 5 SMSów w ramach usługi Powiadomienia SMS;
  • oprocentowanie 4% na rachunku oszczędnościowym do 999,99 zł przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku - dla aktywnych klientów dokonujących transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 350 zł miesięcznie;
  • usługa autooszczędzania - powiązanie operacji wykonywanych na koncie osobistym (transakcje kartowe, IKO i/lub przelewy) z oszczędzaniem na wskazanym rachunku; formę oszczędzania Klient wybiera sam, może to być: stała kwota, procentowa wartość transakcji lub zaokrąglania;
  • 0 zł za korzystanie z aplikacji IKO;
  • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu odnawialnego.

Do nowego konta wydawana jest nowoczesna wypukła karta płatnicza MasterCard, która umożliwia m.in. korzystanie z szybkich płatności zbliżeniowych, pełną obsługę w serwisie internetowym iPKO (np. nadawanie PIN), doładowanie telefonu komórkowego w bankomatach PKO Banku Polskiego, zmianę PINu w bankomacie, wybór wzoru karty z tematycznym wizerunkiem. Posiadając PKO Konto dla Młodych i chcąc skorzystać z preferencyjnego kredytu studenckiego, klient nie wnosi opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku kredytowego oraz przygotowanie i zawarcie umowy.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: