Nowa oferta kart do kont w Banku BPH

Bankowość

Bank BPH wprowadził do oferty dwie nowe karty wydawane do kont osobistych - Visa payWave oraz MasterCard® Debit Gold.

VISA payWave to nowoczesna karta wydawana do konta Sezam Direct. Karta posiada funkcjonalność zbliżeniową, dzięki której za codzienne zakupy do wartości 50 złotych można zapłacić zbliżając kartę do czytnika, bez podawania PINu. Skraca to czas transakcji do kilku sekund i jest całkowicie bezpieczne dla Klienta.

karta.platnicza.01.100x131Karta Visa payWave Banku BPH umożliwia wypłatę gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz zakupy w Internecie. Klienci mogą korzystać również z usługi cashback, czyli wypłacać niewielkie kwoty (maksymalnie do 200 zł) w wybranych kasach sklepów lub punktów usługowych. Karta jest wydawana bezpłatnie na 3 lata, Bank nie pobiera również opłaty za wznowienie karty, a także za jej obsługę w przypadku wykonania minimum 4 transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym przez posiadacza lub współposiadacza dowolną kartą (w tym kartą kredytową).

karta.platnicza.02.150x124Do nowo wprowadzonego do oferty prestiżowego Maksymalnego Konta Bank BPH zaproponował kartę MasterCard Debit Gold umożliwiającą między innymi bezpłatne korzystanie z bankomatów oznaczonych logo MasterCard na całym świecie oraz wykonywanie płatności przez Internet. Klient może również łatwo ustawić i zmienić poziom limitów dla poszczególnych rodzajów transakcji. Karta umożliwia też wypłatę niewielkich kwot w wybranych sklepach i punktach usługowych w ramach usługi cashback.

Karta jest wydawana na 3 lata, a przed upływem terminu ważności Bank automatycznie ją wznawia. Wydanie i wznowienie karty, a także jej obsługa są bezpłatne.

Więcej informacji o kartach do kont, a także kontach osobistych dostępnych w Banku BPH znajduje się na stronie internetowej pod adresem http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/karty/konto.

Udostępnij artykuł: