Nowa porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych od OLX i KioskPolis.pl

Z rynku

Od listopada użytkownicy serwisu OLX mogą kupić ubezpieczenia komunikacyjne swoich samochodów. Partnerem usługi jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

Kierowca przeglądający w samochodzie na telefonie ofertę ubezpieczenia OC
Fot. stock.adobe.com/Song_about_summer

Od listopada użytkownicy serwisu OLX mogą kupić ubezpieczenia komunikacyjne swoich samochodów. Partnerem usługi jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

KioskPolis.pl, jedna z najszybciej rozwijających się porównywarek ubezpieczeń online oraz serwis OLX podpisały umowę o współpracy. W ramach współpracy użytkownicy serwisu mogą kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, Assistance i NNW nie opuszczając serwisu. W porównywarce dostępnych jest ponad 40 ofert od takich marek ubezpieczeniowych jak AXA, Benefia, Generali, LINK4, mtu24.pl, Proama, TUZ.

Czytaj także: PZU sięga po sztuczną inteligencję, aby weryfikować w czasie rzeczywistym szkody komunikacyjne >>>

- Cieszymy się, że dzięki tej współpracy nasi użytkownicy zyskują możliwość bezpiecznego zakupu ubezpieczenia samochodu -  Cezary Rogulski, szef Biura Reklamy Grupy OLX.

Ubezpieczenie już nie musi być długim i żmudnym procesem, jestem przekonany, że zyska ono wielu zwolenników.

Oferta ubezpieczenia samochodu w mniej niż 2 minuty

W porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych, użytkownicy OLX w szybkim i intuicyjnym procesie mogą w mniej niż 2 minuty poznać ofertę ubezpieczenia samochodu, porównać szczegóły, kupić i zapłacić w jednym miejscu. Sam proces nie wymaga przenoszenia się do zewnętrznych serwisów ubezpieczycieli - cały zakup odbywa się w jednym miejscu. Cały proces nie jest tak drobiazgowy jak w innych tego typu usługach. Serwis zapewnia możliwość szybkiego zakupu ubezpieczenia online i jest przystosowany do urządzeń mobilnych. Czas oczekiwania na ofertę można dodatkowo skrócić podając zeskanowany kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, inną możliwością jest zaawansowane filtrowanie ofert, dzięki któremu klienci mogą zapoznać się tylko z ofertami ubezpieczeniowymi spełniającymi wybrane kryteria. Płatność odbywa się przez Internet, a polisa wysyłana jest na adres mailowy.

Intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo

- Idea, która od samego początku przyświeca naszej porównywarce, to intuicyjność, szybkość i bezpieczeństwo, zarówno przy porównaniu, jak i przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego. Osiągnięcie tego efektu nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych technologii, a takimi dysponujemy w KioskPolis.pl. Dostarczane naszym partnerom innowacyjne rozwiązania typu „plug-and-play”, które pozwalają na szybką i nieskomplikowaną integrację, dzięki czemu już wcześniej zaufali nam tacy partnerzy jak Bankier.pl, Yanosik czy sklepopon.com, a teraz dołącza do nas lider serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy zostaną docenione przede wszystkim przez jej użytkowników – komentuje Wojciech Fronckiewicz, Prezes Zarządu KioskPolis Holding S.A.

Źródło: OLX, KioskPolis.pl
Udostępnij artykuł: