Nowa promocja kredytów gotówkowych w BOŚ Banku

Bankowość

Bank Ochrony Środowiska rusza z kolejną w tym roku promocją pożyczki gotówkowej. Jej zalety to atrakcyjne oprocentowanie, elastyczny okres kredytowania oraz brak konieczności wykupienia ubezpieczenia. Nowe warunki obowiązują do końca czerwca 2014 r.

Maksymalna kwota promocyjnej pożyczki w BOŚ Banku to 50 tys. zł, a jej spłata może być rozłożona nawet na 10 lat. Stawki oprocentowania zależne są od okresu kredytowania. Najniższe oprocentowanie nominalne – 6 proc. w skali roku – obowiązuje w przypadku pożyczek spłacanych do 12 miesięcy.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest posiadanie w Banku Ochrony Środowiska rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego lub otwarcie takiego rachunku najpóźniej z dniem zawarcia umowy pożyczki, z wpływem miesięcznym w wysokości raty pożyczki powiększonej o koszt prowadzenia rachunku, jednak nie niższym niż 1000 zł lub przelewanie całości wynagrodzenia na rachunek w BOŚ Banku przez cały okres trwania umowy pożyczki gotówkowej. Pożyczka nie wymaga wykupienia  obowiązkowego ubezpieczenia.

140412.bos.550x

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: