Nowa promocja w Banku Pekao: wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Z rynku

Bank Pekao S.A. wprowadza promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązującą przez 6 miesięcy od otwarcia konta.

Bank Pekao
Fot. stock.adobe.com/Fotokon

Bank Pekao S.A. wprowadza promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązującą przez 6 miesięcy od otwarcia konta.

Będzie to jedna z najwyższych stawek oprocentowania na kontach oszczędnościowych na rynku z najdłuższym okresem naliczania tak wysokiego oprocentowania.

Bank Pekao przygotował jeszcze lepszą ofertę depozytową. Od dzisiaj z promocji 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać nowi klienci banku. Do oferty można przystąpić do 16.10.2022 r. 

Czytaj także: W Banku Pekao lokaty idą w górę >>>

- Z dostępnych raportów NBP wynika, że saldo środków na rachunkach bieżących prowadzonych w złotych dla klientów indywidualnych obniżyło się od początku roku o ponad 80 mld zł, czyli o prawie 12 proc. Jednym z powodów takiego spadku jest poszukiwanie przez klientów możliwości lokowania bieżących środków na bardziej atrakcyjny procent, który dostępny jest na rynku głównie na lokatach terminowych. Wdrażając nową promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym, chcemy pokazać, że w Pekao mamy bardzo  atrakcyjną  ofertę  z bieżącym dostępem do swoich oszczędności. To oznacza, że u nas klienci mogą wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek oraz, co rzadko spotykane na rynku, bez opłat za przelewy z kont oszczędnościowych przez aplikację mobilną PeoPay. Po prostu warto oszczędzać z Pekao - podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Promocyjne oprocentowanie także na koncie "Mój Skarb"

Bank Pekao pamięta także o najmłodszych klientach i również od dzisiaj dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia, dostępna jest oferta 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb”. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie do salda 3 tys. zł przez okres 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Oferta  jest dostępna do 16.10.2022 r. 

Klienci, którzy preferują oszczędzanie na lokatach terminowych mogą w aplikacji PeoPay otworzyć  Lokatę z Żubrem  z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku do kwoty 30 tys. zł na 6 miesięcy. Oferta ta jest dostępna do 30.09.2022 r. dla wszystkich klientów banku na nowe i dotychczasowe środki.

Poniżej przedstawiamy szczegóły nowych ofert.

ProduktOprocentowanie
Promocja na koncie oszczędnościowym: - do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym lub - do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Premium Konto na warunkach promocyjnych jest dostępne dla nowych klientów. Konto można założyć w oddziałach, serwisie Pekao24 oraz aplikacji PeoPay.7 proc. w skali roku na 6 miesięcy  
Promocja na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb” do 3 tys. zł. Rachunek na warunkach promocyjnych jest dostępny dla dzieci w wieku do 18 lat. Rachunek można założyć w  oddziałach, serwisie Pekao24 oraz aplikacji PeoPay7 proc. w skali roku na 6 miesięcy
Lokata Promocyjna „Lokata z Żubrem”  min. kwota 1 tys. zł – maks. 30 tys. zł. Klient może założyć jedną lokatę. Lokatę można założyć z nowych i dotychczasowych środków w aplikacji PeoPay.6 proc. w skali roku  na 6 miesięcy
Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: