Nowa strona internetowa ESBANKU!

Bankowość

Nowe funkcjonalności strony www.esbank.pl:Nowe menu produktowe

Nowe funkcjonalności strony www.esbank.pl:Nowe menu produktowe

Projektując nową stronę internetową chcieliśmy, aby nasi Klienci w szybki i prosty sposób znaleźli produkty bankowe dostosowane do ich potrzeb. Dlatego wchodząc na stronę główną Banku www.esbank.pl możesz wybrać, jaką grupę reprezentujesz - Klienta Indywidualnego, Firmę lub Instytucję czy Rolnika. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy nieco inny wygląd strony głównej, z dedykowanymi produktami.

130724.bs.01.550x

Zapytaj o produkt

Jeśli zainteresuje Cię któryś z naszych produktów - rachunek, kredyt, karta płatnicza czy lokata - złóż przez naszą stronę www krótki wniosek kontaktowy. Wystarczy że podasz w nim swoje dane (imię, nazwisko i numer telefonu) oraz preferowaną godzinę kontaktu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, przedstawi szczegółową ofertę dotyczącą danego produktu, odpowie na Twoje pytania oraz umówi się na spotkanie. Wniosek złożysz poprzez panel na stronie głównej banku oraz na podstronach wszystkich produktów.

130724.bs.02.250x

 Oblicz zysk z lokaty lub ratę kredytu

Zastanawiasz się, ile może wynosić rata Twojego kredytu lub zysk z lokaty? Dzięki kalkulatorom znajdującym się przy produktach kredytowych obliczysz to w prosty sposób. Wystarczy tylko, że na suwakach ustawisz kwotę kredytu/ depozytu oraz liczbę rat/ okres depozytu. W przypadku kredytów możesz również zaznaczyć dodatkowe opcje, które pozwolą na wyliczenie raty.

130724.bs.03.300x

 Zaloguj się do bankowości elektronicznej ESBANK24

Na nowej stronie zmieniliśmy sposób logowania do bankowości elektronicznej ESBANK24. Po wejściu na stronę główną i wybraniu przycisku "Logowanie" pojawia się dodatkowe okienko wyboru konta indywidualnego lub firmowego. Po kliknięciu na przycisk "przejdź do logowania" zostaniesz przekierowany na stronę logowania.

130724.bs.04.550x

 Szukaj potrzebnych informacji

Dzięki wyszukiwarce w prosty sposób znajdziesz te informacje, które Cię interesują. Wybierając przycisk "Najczęściej poszukiwane" zobaczysz natomiast listę najczęściej wyszukiwanych zagadnień.

Zostaw telefon, oddzwonimy

Chcesz, aby Doradca Klienta skontaktował się z Tobą? Wystarczy tylko, że w wysuwanej zakładce "Kontakt" wybierzesz temat, na jaki chcesz rozmawiać oraz wpiszesz swój numer telefonu, a nasz Pracownik skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

130724.bs.05.300x

Znajdź najbliższą placówkę i bankomat

Na naszej nowej stronie www umieściliśmy interaktywną mapę naszych placówek, a także mapę wszystkich bankomatów, z których nasi Klienci mogą wypłacać pieniądze bez prowizji. Dzięki temu w prosty sposób znajdziesz najbliższą placówkę ESBANKU a planując podróż - sprawdzisz mapę bankomatów.

130724.bs.06.550x

 Powiększ / zmniejsz czcionkę

W prawym górnym rogu nowej strony znajdziesz ikonkę. Za jej pomocą możesz zwiększyć (A+) lub zmniejszyć (A-) rozmiar czcionki na stronie lub powrócić do standardowego rozmiaru (A).

Korzystaj z wersji mobilnej strony

Nową stronę przygotowaliśmy zgodnie z założeniami "Responsive web design", czyli metodą projektowania serwisu w taki sposób, aby strona sama dopasowywała się do rozmiarów, rozdzielczości i orientacji ekranu. Oznacza to, że wygląd strony na smartfonie czy tablecie jest dostosowany specjalnie pod te urządzenia, dzięki temu przeglądanie treści jest dużo łatwiejsze - bo np. przyciski są duże, a grafika ograniczona do minimum.

130724.bs.09.550x

 

Udostępnij artykuł: