Nowa usługa Allegro Smart! Abonament płatny raz, darmowa wysyłka paczek przez rok

Z rynku

Dzięki usłudze Allegro Smart klienci, płacąc raz w roku abonament dla Allegro, będą mogli skorzystać z darmowych wysyłek paczek z zakupami i odbierać je w placówkach pocztowych bądź u partnerów Poczty Polskiej, a także w ponad 3 800 Paczkomatach InPost.

Fot. Allegro

Dzięki usłudze Allegro Smart klienci, płacąc raz w roku abonament dla Allegro, będą mogli skorzystać z darmowych wysyłek paczek z zakupami i odbierać je w placówkach pocztowych bądź u partnerów Poczty Polskiej, a także w ponad 3 800 Paczkomatach InPost.

Koszt oferty abonamentowa #AllegroSmart wyniesie 49 zł rocznie lub w wersji półrocznej - 39 zł #Allegro @Allegro_Group

Koszt powyższej oferty abonamentowa Allegro Smart! wyniesie 49 zł rocznie lub w wersji półrocznej - 39 zł.Przesyłki będzie można odbierać w placówkach pocztowych, stacjach paliw Orlen, kioskach Ruch i w sklepach Żabka/Freshmarket. W ramach abonamentu Allegro Smart!, Klienci będą też mieli możliwość darmowych zwrotów do sprzedawców na Allegro, podano również.

Umowa z Pocztą Polską...

"Po raz kolejny przekonujemy się, że naszą usługę dostaw do placówek pocztowych i partnerskich doceniają klienci Allegro, dla których jesteśmy ważnym dostawcą przesyłek. Poczta Polska jest liderem pod względem wielkości sieci punktów odbioru i konsekwentnie dąży do zwiększenia udziału tej formy dostawy w ogólnym wolumenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki współpracy z PKN Orlen, Żabką Polska oraz Ruch umożliwiamy odbiór zakupionych w internecie zakupów podczas codziennych czynności takich, jak tankowanie paliwa czy robienie drobnych zakupów spożywczych" - powiedział członek zarządu Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel, cytowany w komunikacie.

... i spółką InPost

InPost również został partnerem Allegro w usłudze Allegro Smart!"Od lat traktujemy naszą współpracę z Allegro jako priorytet. Nie jest więc zaskoczeniem, że przyjęliśmy propozycję i zdecydowaliśmy się na współpracę także przy Allegro Smart! - nowym projekcie największej platformy handlu elektronicznego w Polsce. Wierzę, że to będzie nowa jakość na polskim rynku e-commerce, a jednocześnie dajemy do tej usługi naszą unikalną jakość z odsetkiem dostaw na drugi dzień po nadaniu na poziomie 97% - tego nie ma nikt na rynku" - powiedział założyciel i prezes zarządu InPost Rafał Brzoska, cytowany w komunikacie.Współpraca InPost z Allegro może zachęcić do korzystania z e-commerce także klientów, którzy dotychczas albo rzadko, albo w ogóle nie kupowali w internecie - zwłaszcza osoby z mniejszych miejscowości, na których obecnie koncentruje się InPost, podano również.

Źródło: ISBnews

Udostępnij artykuł: