Nowe awanse w Dziale Powierzchni Biurowych Savills Polska

Kadry

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, awansował trzy osoby w Dziale Powierzchni Biurowych w Warszawie: Sebastian Świstak otrzymał awans na stanowisko Associate, Dariusz Karwański awansował na stanowisko Associate, natomiast Agnieszka Węgrzyńska została Negocjatorem.      

swistak.sebastian.savills.01.150x224Sebastian Świstak, jako Associate w Zespole Reprezentacji Wynajmującego, odpowiadał będzie za wynajem powierzchni i renegocjacje umów najmu w przypisanych projektach biurowych. Do jego obowiązków należą ponadto przygotowanie i implementacja strategii marketingowej oraz wynajmu. Sebastian posiada 7-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills we wrześniu 2011 roku, zdobywał doświadczenie zarówno w agencji doradczej, jak i po stronie dewelopera. Sebastian ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania na tej samej uczelni. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania licencji Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

 

karwanski.dariusz.savills.01.150x225Dariusz Karwański jako Associate w Zespole Reprezentacji Wynajmującego, zajmuje się obsługą wynajmujących oraz doradza najemcom w poszukiwaniu powierzchni biurowych. Dariusz posiada szeroką wiedzę z zakresu najmu i sprzedaży biur w Warszawie, popartą 8-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. W transakcjach najmu reprezentował zarówno wynajmujących, jak i najemców; międzynarodowe firmy oraz instytucje publiczne. Dariusz ukończył studia magisterskie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania – Szkole Wyższej.

wegrzynska.agnieszka.savills.01.150x224Agnieszka Węgrzyńska jako Negocjator w Zespole Reprezentacji Wynajmującego, odpowiada z ramienia deweloperów i funduszy inwestycyjnych za realizowanie strategii wynajmu powierzchni biurowych w takich budynkach, jak: Marynarska 12, Wiśniowy Business Park oraz Poleczki Business Park.  Agnieszka dołączyła do zespołu Savills w 2010, aby wspierać dział operacyjnie i zarządzać bazami danych. Agnieszka ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Tomasz Buras
Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych
Savills

Udostępnij artykuł: