Nowe bezpłatne konto Nordea Ulubione

Bankowość

Z początkiem maja 2013 roku Nordea Bank Polska wprowadził do oferty nowe konto -  Nordea Ulubione. Bezpłatnie, bezwarunkowo i bez dodatkowych limitów Bank oferuje m.in. prowadzenie konta, kartę debetową, przelewy krajowe składane w systemie bankowości elektronicznej oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Z Konta Nordea  Ulubione można korzystać bez konieczności deklaracji o jego regularnym  zasilaniu. Oprócz bezpłatnego prowadzenia konta, Klient otrzymuje również  darmową kartę debetową VISA Electron z funkcją płatności zbliżeniowych payWave. Karta umożliwia  bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Klient może również bez prowizji realizować przelewy do wszystkich banków w Polsce- za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Korzystanie z konta Ulubione jest więc całkowicie bezpłatne.

„Klienci coraz chętniej poszukują atrakcyjnych cenowo rozwiązań, dlatego podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu Klientom konta, które będzie  jednym  z najkorzystniejszych na rynku. Oferta konta Nordea Ulubione stawia nas w ścisłej czołówce” – mówi Tomasz Jakubowski, Dyrektor Departamentu Produktów Bankowych w Nordea Bank Polska.

Konto Ulubione można otworzyć całkowicie „online”, bez wychodzenia z domu składając wniosek na stronie internetowej Banku i potwierdzając wolę zawarcia umowy za pomocą przelewu internetowego z innego Banku. Umowa przesyłana jest do Klienta w formie elektronicznej, a wszystkie dane do logowania wysyłane są do Klienta e-mailem i SMS-em. Klienci składający wniosek za pośrednictwem strony www mogą również wybrać tradycyjną opcję podpisania umowy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wniosek o konto Ulubione można również złożyć za pośrednictwem infolinii Banku lub w każdym z oddziałów. 

Źródło: Nordea

Udostępnij artykuł: