Nowe fundusze inwestycyjne na platformie BossaBank

Polecamy

Do blisko 200 funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie inwestycyjno-oszczędnościowej BossaBank dołączyły fundusze zarządzane przez Millennium TFI. Ich jednostki można będzie nabywać także na bossafund.pl, w oddziałach Domu Maklerskiego oraz w placówkach BOŚ Banku.

Logo Banku Ochrony Środowiska
Logo Banku Ochrony Środowiska Fot. Materiały prasowe

Do blisko 200 funduszy inwestycyjnych dostępnych na platformie inwestycyjno-oszczędnościowej BossaBank dołączyły fundusze zarządzane przez Millennium TFI. Ich jednostki można będzie nabywać także na bossafund.pl, w oddziałach Domu Maklerskiego oraz w placówkach BOŚ Banku.

Oferta dostępna na platformie BossaBank poszerzyła się o 10 subfunduszy skupionych w ramach dwóch funduszy parasolowych: Millennium FIO i Millenium SFIO. Millennium FIO składa się z 5 subfunduszy inwestujących na rynku polskim o zróżnicowanych strategiach - od akcyjnej przez aktywną, stabilną po depozytową. Natomiast Millennium SFIO obejmuje strategie inwestycyjne rynku polskiego i rynków zagranicznych, z których 2 fundusze (Obligacji Korporacyjnych, Absolute Return), inwestują bezpośrednio w instrumenty finansowe dostępne zarówno na rynku polskim, jak i na zagranicznych rynkach finansowych zaś 3 pozostałe - to strategie typu "fundusz funduszy" (Globalny Stabilnego Wzrostu, Globalny Strategii Alternatywnych, Globalny Akcji).

BossaBank jest wspólnym przedsięwzięciem Banku Ochrony Środowiska i Domu Maklerskiego BOŚ. Ta internetowa, innowacyjna platforma oszczędnościowo-inwestycyjna oferuje dostęp w jednym miejscu do funduszy inwestycyjnych, lokat bankowych, ubezpieczeń.

Na platformie znajduje się obecnie aż 17 TFI. Jest to ich rynkowe spektrum, począwszy od funduszy pieniężnych po fundusze akcji. Dodatkowo, Klient może wybierać miedzy specjalnie stworzonymi na potrzeby BossaBanku lokatami. To atrakcyjnie oprocentowane depozyty, o różnych okresach oszczędzania. Ponadto, każda z dostępnych na platformie lokat, zgodnie z misją BOŚ Banku, ma zaszyty w sobie pierwiastek "eko". Obecnie od każdego założonego przez Klienta i utrzymanego ponad jeden miesiąc depozytu, BOŚ Bank odprowadza po 2 zł z własnych środków na specjalny fundusz wspierający dzikie zwierzęta.

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy BOŚ i DM BOŚ wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO BossaBank. Bezprowizyjne są też przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, czy wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku. Darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju. Posiadacz rachunku otrzymuje ponadto dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: