Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim

Inwestycje / Nieruchomości

Ceny nieruchomości w Trójmieście są bardzo wysokie, ale spełnienie marzenia o własnym „M” nadal jest osiągalne. W Pruszczu Gdańskim powstaje osiedle, na ul. Sikorskiego, gdzie dwupokojowe mieszkanie można kupić za 199 000 zł.

Pruszcz Gdański - wizualizacja osiedla na ul. Sikorskiego
Pruszcz Gdański - wizualizacja osiedla na ul. Sikorskiego Fot. HREIT SA

Ceny nieruchomości w Trójmieście są bardzo wysokie, ale spełnienie marzenia o własnym „M” nadal jest osiągalne. W Pruszczu Gdańskim powstaje osiedle, na ul. Sikorskiego, gdzie dwupokojowe mieszkanie można kupić za 199 000 zł.

#HREIT: W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się również: Centrum Kultury i Sportu oraz imponujące zaplecze sportowe #Inwestycje Mieszkaniowe #PruszczGdański #Nieruchomości

Jeszcze w grudniu tego roku ma nastąpić zakończenie stanu surowego otwartego, a pierwsi lokatorzy otrzymają klucze do lokali z początkiem IV. kwartału 2020 roku.Proces zakupu mieszkania zwykle zaczyna się od znalezienia najlepszej lokalizacji. Jednak dość często wybór idealnego miejsca ogranicza zbyt wysoka cena nieruchomości. Ważne jest zatem, aby nie rezygnując z marzeń, znaleźć miejsce optymalne zarówno pod względem potrzeb, jak i zasobów.Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim to inwestycja w najlepszej z możliwych lokalizacji. 

Niedaleko do plaży, sklepu, szkoły

To miejsce, które sprzyja wygodnemu i zdrowemu życiu. Tereny rekreacyjne, place zabaw i obiekty sportowe, które znajdują się w pobliżu umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.Tylko krótki spacer dzieli powstające osiedle od zorganizowanej nad rzeką Radunią plaży miejskiej z parkiem grillowym.W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się również: Centrum Kultury i Sportu oraz imponujące zaplecze sportowe − m.in. sześć boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw.Co ważne, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli teren inwestycji od szkoły, przedszkoli czy przychodni. A szybkie zakupy można zrobić w osiedlowym sklepiku.

Dla singli oraz rodzin

Budynki charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz starannym wykończeniem elewacji, klatek schodowych i otoczenia budynków.Na całość inwestycji składają się 3 czteropiętrowe budynki. W każdym z nich powstaną mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Część z nich będzie miała wydzielone kuchnie, ale znajdą się i takie z kuchniami otwartymi na część dzienną. To przemyślany przez inwestora − firmę North Star Development − oraz projektantów zabieg. Dzięki temu lokal dla siebie znajdą tu zarówno single, jak i pary oraz rodziny z dziećmi, czy też seniorzy.Dla wygody przyszłych mieszkańców każdy budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, w tym również garaż podziemny, gdzie zlokalizowana zostanie większość miejsc postojowych.Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony, natomiast te na parterze w prywatne ogródki.Na terenie inwestycji nie zabraknie oczywiście naziemnych miejsc postojowych dostępnych dla gości odwiedzających mieszkańców osiedla.Więcej informacji: www.nsdevelopment.pl
Źródło: HREIT SA
Udostępnij artykuł: