Nowe mieszkania w Radzyminie. Nowoczesne osiedle w pobliżu licznych terenów zielonych

Inwestycje / Nieruchomości

Pomimo zmiennych okoliczności i spowolnienia gospodarczego wynikającego z globalnego zmagania z pandemią, sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Apartamenty Słowackiego nie zmniejsza tempa.

Apartamenty Słowackiego, Radzymin, wizualizacja.
Apartamenty Słowackiego, Radzymin, wizualizacja. Źródło: HRE Investments

Pomimo zmiennych okoliczności i spowolnienia gospodarczego wynikającego z globalnego zmagania z pandemią, sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Apartamenty Słowackiego nie zmniejsza tempa.

#ApartamentySłowackiego: Przewidziano możliwość łączenia lokali, tak by przestrzeń z łatwością można było adaptować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań #Radzymin #Mieszkania #TerenyZielone #Apartamenty @HeritagePolska

To świadczy o jednym, inwestycja zlokalizowana w podwarszawskim Radzyminie przy ulicy Juliusza Słowackiego, zaledwie 17 km od Warszawy, realizowana przez BDC-Development, metropolitarnego dewelopera z ponad 20-letnim doświadczeniem ‒ to naprawdę łakomy kąsek. 

Inwestycja obejmuje 112 mieszkań o powierzchni od 27 do 70 mkw. w pięciopiętrowym budynku. 

Zaprojektowano również 5 lokali użytkowych o powierzchni od 33 do 72 mkw.

Swoboda w aranżacji wnętrz

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców Apartamentów Słowackiego, przewidziano możliwość łączenia lokali, tak by przestrzeń z łatwością można było adaptować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Możliwość swobodnej aranżacji wnętrz to gwarancja funkcjonalności oraz wygody.

Obiekt zaprojektowano z ogromną troską o detale wykorzystując wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Dla przyszłych mieszkańców oraz ich gości przewidziano liczne miejsca parkingowe, zarówno w bryle budynku jak i na zewnątrz.

Zakończenie budowy już w 2021 roku

Apartamenty Słowackiego to jasne, przestronne mieszkania w dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do punktów handlowych i usługowych oraz placówek zdrowia i oświaty, zarówno w Radzyminie, jak i położonej nieopodal Warszawie.

To wyjątkowy projekt, który oferuje przyszłym mieszkańcom to wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni.

Zakończenie inwestycji planuje się na 2021 rok, jednak już teraz 20% oferowanych lokali znalazło swoich nabywców.

Artykuł partnerski.

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: