Nowe produkty

Finanse i gospodarka

BRE Ubezpieczenia - ubezpieczenia turystyczne dostępne w aplikacji mobilnej

BRE Ubezpieczenia wprowadza nowe i rozszerza dotychczasowe zakresy ubezpieczeń turystycznych dostępnych w ramach bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne. Od 5 sierpnia klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia przez smartfon bądź tablet, będą mogli ubezpieczyć się na czas wyjazdu nie tylko do państw Unii Europejskiej, ale także w Polsce oraz innych krajach świata. BRE Ubezpieczenia wprowadza także nowe zabezpieczenia, np. ryzyk związanych z nurkowaniem, a także zapewnia pokrycie kosztów ratownictwa wodnego i górskiego. Dla klientów planujących urlop poza granicami kraju ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia do 100 tys. zł, a także koszty ratownictwa górskiego i wodnego do 50 tys. zł. Dla klientów planujących urlop w kraju BRE Ubezpieczenia przygotowało ofertę pokrywającą koszty leczenia do kwoty 10 tys. zł oraz koszty transportu medycznego do 10 tys. zł.

Nordea Gwarant – Polskie Ożywienie

Nordea Życie wprowadziła do sprzedaży kolejny produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału – Nordea Gwarant – Polskie Ożywienie. Produkt dostępny jest w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, a indeks został zbudowany w oparciu o wyniki 20 spółek akcyjnych o największej kapitalizacji rynkowej i największej wartości obrotu, notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nordea Gwarant – Polskie Ożywienie jest dostępny w oddziałach Nordea Banku od 12 sierpnia do 3 września 2013 roku. Klienci nie ponoszą żadnych opłat wstępnych ani też nie są obciążeni podatkiem od zysków kapitałowych, spadków czy darowizn.

Raiffeisen Polbank – Szwajcarska Precyzja

Do 30 sierpnia Raiffeisen Polbank oferuje swoim klientom dwuipółletnią strukturę w formie ubezpieczenia na życie i dożycie – Szwajcarska Precyzja. Produkt został przygotowany we współpracy z Europą Życie. Jego konstrukcja oparta jest o koszyk trzech banków szwajcarskich: UBS, Credit Suisse oraz Julius Baer. Zostały one wyselekcjonowane m.in. pod względem historycznych wyników finansowych oraz pozytywnych rekomendacji analityków. Struktura zapewnia gwarancję kapitału na poziomie 95 proc. na koniec okresu umowy i daje możliwość osiągnięcia do 18 proc. zysku w okresie 2,5 roku. Minimalna kwota, którą można zainwestować w nowe ubezpieczenie strukturyzowane w Raiffeisen Polbank, to 5 tys. zł. Klienci nie ponoszą opłat wstępnych za przystąpienie do ubezpieczenia.

SKOK Ubezpieczenia – VIP Klub

SKOK Ubezpieczenia uruchomiły nowy program lojalnościowy VIP Klub. Został on przygotowany specjalnie dla klientów SKOK Ubezpieczenia objętych grupowym ubezpieczeniem na życie Vertus oraz grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym Saltus. VIP Klub oferuje członkom różnorakie korzyści, m.in. zniżki na wycieczki oferowane przez Ecco Holiday i Ecco Travel. Dodatkowo, każdy z uczestników programu, wyjeżdżając z Ecco Holiday, ma zagwarantowane ubezpieczenie Bezpieczna Wpłata. Dla wszystkich uczestników programu przygotowana została platforma rezerwacyjna, która członkom VIP Klubu umożliwia łatwy dostęp do wyselekcjonowanych ofert wycieczek. Ponadto, do dyspozycji uczestników programu lojalnościowego zostali dedykowani konsultanci infolinii, którzy w razie potrzeby służą fachową informacją. Członkowie VIP Klubu otrzymują także informacje o najlepszych promocjach na bilety lotnicze, zanim pojawią się one w popularnych wyszukiwarkach. Uczestnicy programu mogą skorzystać także z pakietów wyjazdowych na eventy sportowe, wśród których dostępne są np. bilety na piłkarskie mecze ligowe i pucharowe czołowych europejskich drużyn.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: