Nowe rozwiązania IT w Liberty Direct

Finanse i gospodarka

Bonair, autoryzowany partner Microsoft, zakończył projekt wdrożenia Hurtowni Danych wraz z narzędziami ETL w Liberty Direct.

Bonair, autoryzowany partner Microsoft, zakończył projekt wdrożenia Hurtowni Danych wraz z narzędziami ETL w Liberty Direct.

Hurtownia Danych obejmuje główne zakresy działalności Liberty Direct i integruje dane z wielu źródeł, m.in. z systemu transakcyjnego obsługującego sprzedaż, odnowienia polis i likwidację szkód, rozwiązania do obsługi call center czy platformy do zarządzania finansami. Firma stworzyła też warstwę biznesową danych w postaci kostek OLAP i środowisko raportowe pozwalające na elastyczne zestawianie, filtrowanie i grupowanie danych oraz generowanie predefiniowanych raportów z możliwością ich dystrybucji, a także dostarczyła aplikację do zarządzania hurtownią danych.

"Biznes cały czas się zmienia, firma rośnie, rozwijamy nowe produkty, nowe kanały sprzedaży i danych do analizy przybywa. Mając lepszy dostęp do informacji, na co dzień podejmujemy setki drobnych, lepszych decyzji" - mówi Marcin Warszewski, dyrektor ds. techniki ubezpieczeniowej Liberty Direct.,,To szalenie istotne, gdy działa się na rynku, który jest niesamowicie konkurencyjny, na którym biznes prowadzi się z bardzo niskimi marżami" - dodaje.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń

Udostępnij artykuł: