Nowe stroje Szczypiorniaka

Bankowość

Drużyna piłki ręcznej "KPR Szczypiorniak" Oława otrzymała nowe stroje na przyszły sezon, ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Oławie. Ryszard Żuraw, prezes Banku Spółdzielczego w Oławie zapowiedział chęć dalszej pomocy.

W piątek 5 kwietnia 2013r. odbyło się wręczenie strojów sportowych dla drużyny piłki ręcznej „KPR Szczypiorniak” Oława. Nowe stroje wręczył zawodnikom Prezes Banku Spółdzielczego w Oławie Ryszard Żuraw. Prezes Zarządu Banku przekazując stroje podziękował drużynie za godne reprezentowanie powiatu oławskiego w imprezach sportowych i życzył kolejnych sukcesów.

Chciałbym wam pogratulować dotychczasowych sukcesów, które osiągnęliście po krótkim okresie działania klubu – mówił Prezes Żuraw do zawodników. Mam nadzieje, że w nowych strojach z logo Banku sięgniecie po jeszcze więcej laurów i życzę awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Bank Spółdzielczy w Oławie będzie starał się Was wspierać w osiągnięciu tego celu.

Prezes drużyny Robert Padula w imieniu swoim i zawodników złożył podziękowania za wielki gest i wręczył Prezesowi Banku pamiątkową tabliczkę. Zawodnicy otrzymali wysokiej klasy koszulki oraz spodenki. Na strojach umieszczono logo Banku Spółdzielczego w Oławie. Na koniec wszyscy zawodnicy w nowych strojach i władze klubu, oraz Przedstawiciele Banku wykonali wspólną fotografię.

Bank Spółdzielczy w Oławie jest instytucją finansową mocno osadzoną w środowisku lokalnym, działającą zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Angażuje się w działania służące otoczeniu, w którym funkcjonuje. Każdego roku Bank Spółdzielczy w Oławie wspiera projekty o znaczeniu lokalnym, z wielu obszarów życia społecznego, takich jak edukacja, sport, kultura i sztuka. Bank angażuje się również finansowo w akcje społeczne. Pieniądze na cele filantropijne docierają wszędzie tam gdzie funkcjonują placówki Banku. W ostatnim dziesięcioleciu Bank Spółdzielczy w Oławie na rzecz środowiska lokalnego przekazał ponad 1 milion złotych.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Oławie

Udostępnij artykuł: