Nowi partnerzy Mazars w Polsce

Kadry

Polskie biuro Mazars, międzynarodowej firmy audytorskiej, podatkowej i doradczej ma przyjemność poinformować, że do grona partnerów firmy w Polsce dołączyły 2 osoby: Joanna Włoch oraz Krzysztof Stański, czytamy w komunikacie Firmy.

Joanna Włoch oraz Krzysztof Stański, Mazars
Joanna Włoch oraz Krzysztof Stański. Źródło: Mazars

Polskie biuro Mazars, międzynarodowej firmy audytorskiej, podatkowej i doradczej ma przyjemność poinformować, że do grona partnerów firmy w Polsce dołączyły 2 osoby: Joanna Włoch oraz Krzysztof Stański, czytamy w komunikacie Firmy.

Joanna Włoch jest biegłym rewidentem i członkiem ACCA. W ostatnich latach w Mazars była dyrektorem w dziale audytu i doradztwa dla instytucji finansowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów doradczych w zakresie due-diligence, wdrożenia MSSF/MSR, konsultacji oraz opinii księgowych zarówno pod polskimi, jak i międzynarodowymi standardami rachunkowości, a także w zakresie innych usług atestacyjnych.

Jako partner będzie w dalszym ciągu rozwijać portfolio i nadzorować usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych bankowych grup kapitałowych, towarzystw ubezpieczeniowych, spółek leasingowych, towarzystw inwestycyjnych, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych oraz instytucji obsługujących transakcje płatnicze.

Dział audytu i doradztwa dla instytucji finansowych powstał około 2 lata temu. Obecnie dzięki swoim wysokim kompetencjom służy wsparciem innym zespołom Mazars w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie. Krzysztof Stański dołączył do Mazars w Polsce w sierpniu 2021 roku jak partner kierujący działem jakości i zarządzania ryzykiem.

Swoją karierę zawodową rozpoczął 16 lat temu jako audytor, a przez ostatnie 8 lat zajmował się konsultacjami obejmującymi szeroko pojęte zagadnienia rachunkowe oraz audytowe w ramach departamentu praktyki zawodowej jednej z firm tzw. wielkiej czwórki.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH), biegłym rewidentem oraz członkiem ACCA. Jako partner odpowiedzialny za jakość i ryzyko, Krzysztof wnosi do Mazars bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości, metodyki badania, przeglądów sprawozdań finansowych, usług atestacyjnych oraz pokrewnych, jak również etyki i niezależności.

‒ Jest nam bardzo miło powitać Joannę Włoch i Krzysztofa Stańskiego w gronie partnerów naszej firmy w Polsce.

Mazars rozwija się dzięki różnorodności naszych pracowników i dąży do zbudowania zespołu kierowniczego przyszłości.

Zatrudnianie i nagradzanie osób, które odznaczają się wysokimi kwalifikacjami jest najlepszym tego świadectwem – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Czytaj także: XVI konkurs The Best Annual Report 2020: jak zmienia się raportowanie spółek publicznych

Źródło: Mazars
Udostępnij artykuł: