Nowi partnerzy PwC w Polsce

Kadry

PwC ma zaszczyt poinformować, że z dniem 1 lipca 2013 r. do grona partnerów firmy PwC w Polsce dołączyły 3 osoby: w dziale doradztwa prawno-podatkowego - Artur Kaźmierczak i Sławomir Krempa oraz w dziale audytu - Paweł Wesołowski. Wraz z nowo mianowanymi firma PwC w Polsce od 1 lipca liczy 49 partnerów.    

PwC ma zaszczyt poinformować, że z dniem 1 lipca 2013 r. do grona partnerów firmy PwC w Polsce dołączyły 3 osoby: w dziale doradztwa prawno-podatkowego - Artur Kaźmierczak i Sławomir Krempa oraz w dziale audytu - Paweł Wesołowski. Wraz z nowo mianowanymi firma PwC w Polsce od 1 lipca liczy 49 partnerów.    

Nowi partnerzy PwC w dziale prawno-podatkowym:

kazmierczak.artur.02.150x225Artur Kaźmierczak - specjalizuje się w doradztwie w zakresie zarządzania ludźmi, w szczególności w obszarze wynagrodzeń, zwłaszcza kadry kierowniczej, rozwoju potencjału pracowników, zarządzania zmianą oraz zarządzania funkcją HR. W ciągu blisko 20 lat pracy w konsultingu oprócz projektów z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim doradzał także przy projektowaniu struktur organizacyjnych, optymalizacji procesów i wypracowywaniu strategii. Realizował projekty w Polsce, krajach nadbałtyckich, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii oraz Jordanii. Przed dołączeniem do PwC w 2009 r. pracował na stanowisku dyrektora grupy Human Capital Advisory Services w firmie Deloitte, a wcześniej w Andersen Business Consulting i w Arthur Andersen. Artur jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, a także autorem kilkudziesięciu publikacji i wystąpień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

krempa.slawomir.01.150x225Sławomir Krempa - jako partner będzie realizował usługi podatkowe związane z projektami transakcyjnymi - takie jak analizy podatkowe due diligence, strukturyzacje itp. - dla klientów korporacyjnych oraz klientów z sektora private equity (PE). W swojej nowej roli Sławomir będzie kierował współpracą pomiędzy zespołem ds. fuzji i przejęć, zespołami branżowymi oraz biurami regionalnymi PwC, a także nadzorował zespół ds. nieruchomości. Sławomir posiada 14-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego - z firmą PwC jest związany od maja 2011. Jest doktorem nauk prawnych i członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego (IFA), a także autorem książki i licznych artykułów na temat podatkowych aspektów transakcji restrukturyzacyjnych.

 

Nowy partner PwC w dziale audytu i doradztwa księgowego:

wesolowski.pawel.01.150x226Paweł Wesołowski - posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia badań i przeglądów sprawozdań finansowych przygotowywanych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz w badaniu sprawozdań finansowych spółek przygotowujących prospekty emisyjne i notowanych na GPW w Warszawie.

Ze względu na duże doświadczenie jako partner nadal będzie wspierał kluczowych klientów z sektora Telekomunikacji, Technologii, Mediów i Rozrywki. Paweł regularnie prowadzi warsztaty z MSSF dla klientów, w tym spółek z branży telekomunikacyjnej. Z PwC jest związany od 2001 r., przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję dyrektora. Paweł angażuje się także w audytowe projekty pro-bono, wspierając wybrane organizacje charytatywne.

Źródło: PwC

Udostępnij artykuł: