Nowości w ofercie AC Liberty Direct

Finanse i gospodarka

Klienci Liberty Direct mogą już korzystać z szerszej ochrony w ramach nowej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Ubezpieczyciel wprowadził dwie dodatkowe opcje ubezpieczenia AC - Warsztat oraz Warsztat Plus - umożliwiające dostosowanie zakresu ochrony do wieku samochodu. Oferta Liberty Direct dostępna jest dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup pakietu OC i Autocasco Standard.

Opcja Warsztat Plus przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 3 letnie i umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi przy wykorzystaniu części oferowanych przez producentów samochodów. Opcja Warsztat przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 5 letnie i w przypadku szkody umożliwia jej likwidację bez amortyzacji części na zamiennikach. Oferta dostępna jest przez telefon, stronę www.libertydirect.pl, jak również w multiagencjach współpracujących z ubezpieczycielem.

„Nowa oferta AC została stworzona z myślą o Klientach, którzy szukają szerokiej ochrony przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i równocześnie oczekują indywidualnych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Dzięki wprowadzonym zmianom Klienci zyskają większą możliwość decydowania o zakresie polisy i tym samym pewność, że płacą za usługi, które rzeczywiście mogą być im potrzebne” – komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Opcje Warsztat oraz Warsztat Plus są dostępne w pakiecie OC i AC Standard, który chroni posiadacza samochodu przed finansowymi konsekwencjami wyrządzonych przez niego szkód i obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu i/lub jego wyposażenia, w tym również szyb, powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży. Ubezpieczenie obejmuje także szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia zdarzeń typu huragan, grad, powódź czy pożar. AC Standard dotyczy zarówno szkód powstałych w Polsce, jak na terenie Europy. Wybierając ubezpieczenie, Klienci Liberty Direct mogą samodzielnie podjąć decyzję o ustanowieniu udziału własnego w szkodzie i jego wysokości. Szkody kradzieżowe nie wpływają na utratę zniżek bonus/malus.

Udostępnij artykuł: