Nowoczesne Zarządzanie Biznesem: Sonda

KF 2014.07-09 (lipiec - wrzesień 2014)

Majowe Forum Technologii Banków Spółdzielczych było okazją do oficjalnej inauguracji programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. W jej ramach spotkali się koordynatorzy projektu z uczelni, partnerzy i firmy wspierające. Wymiana doświadczeń, oczekiwań i formułowanie zadań, jakie przed organizatorami stawiają beneficjenci, pozwoli - mamy nadzieję - w bieżącym roku akademickim jeszcze bardziej nasycić treścią zarówno dni otwarte, wykłady i prezentacje, jak i multimedialne formy przekazu realizowane w ramach projektu. Poniżej prezentujemy efekty sondy, jaką przy okazji spotkania w warszawskim hotelu Gromada przeprowadziliśmy.

Andrzej Lech, prezes Zarządu Warszawskiego Instytutu Bankowości, instytucji szkoleniowodoradczej sektora usług finansowych, działającej od ponad 20 lat. Jednym z programów edukacyjnych WIB w środowisku akademickim, wpisującym się w projekt Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, jest Konkurs BANRISK – Liga Akademicka, w którym zespoły studenckie uczą się zarządzania współczesnym bankiem, uczestnicząc w grze symulacyjnej. Program stanowi praktyczne uzupełnienie programu dydaktycznego uczelni wyższych kształcących przyszłych bankowców.

Panie prezesie jesteśmy na półmetku ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: