„Noworoczna niespodzianka” – promocja dla Klientów wnioskujących o kredyt gotówkowy w Banku BPH

Finanse i gospodarka

Klienci, którzy między 9 stycznia a 10 lutego, złożą w Banku BPH wniosek o kredyt gotówkowy, otrzymają noworoczną niespodziankę - maskotkę lub kalendarz.

Klienci, którzy między 9 stycznia a 10 lutego, złożą w Banku BPH wniosek o kredyt gotówkowy, otrzymają noworoczną niespodziankę - maskotkę lub kalendarz.

Aby otrzymać upominek, należy zawnioskować lub zawrzeć umowę o kredyt gotówkowy, w tym także konsolidacyjny bezpośrednio w Oddziałach Banku, Placówkach Partnerskich lub za pośrednictwem Agentów Banku. Z promocji "Noworoczna niespodzianka" można skorzystać jeden raz w okresie jej obowiązywania, a Klient jest nagradzany bezpośrednio po złożeniu wniosku i może wskazać jedną z dwóch nagród - kalendarz lub pluszową maskotkę. Promocja trwa od 9 stycznia do 10 lutego 2012 roku lub do wyczerpania nagród.

Kredyt gotówkowy w Banku BPH jest przyznawany na dowolny cel, np. remont domu, samochód, nowe meble, wakacje, od 1 000 do 150 000 złotych. Klient może sam zaproponować wysokość miesięcznej raty, która odpowiada jego możliwościom. Okres kredytowania jest ustalany także indywidualnie, od 6 do 96 miesięcy. Bank podejmuje wstępną decyzję kredytową w 1 minutę od momentu spisania wniosku. Taka konstrukcja produktu wpisuje się w nowe pozycjonowanie marki Banku BPH "Po prostu fair".

Treść regulaminu promocji dostępna jest w Oddziałach Banku/Placówkach Partnerskich Banku/Agencjach Banku oraz na stronie internetowej Banku www.bph.pl.

Główne kanały komunikacji marketingowej promocji "Noworoczna niespodzianka" to ulotki, plakaty, naklejki na witrynach w Oddziałach Banku i Placówkach Partnerskich, komunikaty wyświetlane na ekranach bankomatów oraz mailing. Kreacja została stworzona we współpracy z Sopocką Grupą Marketingową.

120112.noworoczna.250x

Źródło: Banku BPH

Udostępnij artykuł: