Noworoczne promocje Diners Club Polska: Karty firmowe dla przedsiębiorców tańsze o połowę

Z rynku

Klienci, którzy do 31 marca 2017 r. wystąpią o wydanie karty firmowej Diners Club skorzystają z opłaty rocznej niższej o połowę. Wydawca kart wydłużył również promocję na bezpłatną kartę PARTNER – oprocentowanie kredytu karty będzie rekordowo niskie do końca maja. Firmy, które w swoich punktach włączą akceptację płatności kartą Diners Club, utrzymają korzystne warunki.

Klienci, którzy do 31 marca 2017 r. wystąpią o wydanie karty firmowej Diners Club skorzystają z opłaty rocznej niższej o połowę. Wydawca kart wydłużył również promocję na bezpłatną kartę PARTNER – oprocentowanie kredytu karty będzie rekordowo niskie do końca maja. Firmy, które w swoich punktach włączą akceptację płatności kartą Diners Club, utrzymają korzystne warunki.

Promocje dla przedsiębiorców obejmą nowo wydane karty firmowe Diners Club Polska - klasyczną, LOT, Travel Account, Road Account oraz Office Account. Klienci, którzy do 31 marca 2017 r. wystąpią o wydanie pierwszej lub kolejnej karty firmowej zapłacą o połowę niższą opłatę roczną.Do końca maja został utrzymany także 6-procentowy koszt kredytu w karcie Diners Club PARTNER. Karta jest bezpłatna, oprócz niskiego oprocentowania oferuje również wyjątkowo niską prowizję za wypłatę gotówki z bankomatu w wysokości jedynie 2,5 proc.

- To prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku, która jeszcze do niedawna dostępna była tylko dla akceptantów kart Diners Club. Warunkiem utrzymania tak korzystnych stawek, po okresie promocyjnym, będzie wprowadzenie w swojej firmie akceptacji płatności kartą Diners Club – mówi Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska.Posiadacze karty Diners Club PARTNER, którzy nie wprowadzą akceptacji kart DC będą podlegać stawkom rozliczeniowym obowiązującym w pozostałych produktach firmy.

- Oprocentowanie kredytu nadal będzie bardzo korzystne i wyniesie 8 proc. w skali roku. Co ważne, korzystanie z karty PARTNER pozostanie bezpłatne. W większości kart dostępnych na polskim rynku oprocentowanie kredytu sięga maksymalnego dozwolonego poziomu, czyli 10 proc., a prowizja za wypłatę gotówki wynosi 5 proc. – dodaje Katarzyna Fatyga z Diners Club Polska.Firmowe karty Diners Club dedykowane są przedsiębiorcom ceniącym przejrzystość operacji finansowych. Posiadacze kart mają dostęp m.in do usługi E-konto, czyli systemu raportowania online, który udostępnia informacje o wszystkich bieżących i archiwalnych transakcjach, umożliwia ściąganie wyciągów i automatyczne tworzenie raportów.Rozliczanie podróży służbowych ułatwia karta Travel Account. Dzięki niej wszystkie operacje firmy związane z podróżami przepływają przez jedno konto. Za jego pomocą firma może kupować bilety lub dokonywać rezerwacji hotelowych dla nieograniczonej liczby pracowników, a podczas delegacji zagranicznej każdy pracownik zostaje objęty szerokim ubezpieczeniem.Road Account jest przeznaczona dla firm, które posiadają flotę samochodową, umożliwia optymalizację systemu zarządzania kosztami opłat drogowych. Office Account natomiast usprawnia procesy związane bezpośrednio ze zlecaniem oraz monitorowaniem wydatków biurowych.Atutem kart DC jest indywidualny limit kredytowy dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych firmy, z okresem bezodsetkowym sięgającym nawet 59 dni. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zredukować koszty i poprawić płynność finansową. Niepowiązanie kart Diners Club z kontem w banku pozwala na wykorzystanie pieniędzy do określonej kwoty, niezależnie od bieżącego stanu firmowego rachunku bankowego. Karty Diners Club zawierają także liczne usługi zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort podróży służbowych, m.in. ubezpieczenie zagranicznej podróży do 1 mln zł, którym objęty jest nie tylko posiadacz karty, ale także podróżujący wraz z nim współpracownicy, bezpłatny wstęp do saloników lotniskowych i możliwość korzystania z odprawy biznesowej i ścieżki fast track (na wybranych lotniskach) bez względu na klasę posiadanego biletu zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.dinersclub.pl.Karty kredytowe Diners Club Polska jako jedyne na rynku umożliwiają również naliczanie odsetek przy wypłacie gotówki z bankomatu dopiero od daty wymaganej spłaty, a nie tak jak w innych kartach, od daty transakcji.

Diners Club Polska

 
Udostępnij artykuł: