Nowość w Nicolaus Banku: aplikacja mobilna dla urządzeń z Androidem oraz iOS

Bankowość spółdzielcza / Bezgotówkowo

Nicolaus Bank, czyli wcześniejszy Bank Spółdzielczy w Toruniu, rozwija portfel usług i oferuje swoim klientom coraz więcej nowoczesnych narzędzi – informuje w swoim komunikacie Bank.

aplikacja mobilna Nicolaus Bank
Źródło: Nicolaus Bank

Nicolaus Bank, czyli wcześniejszy Bank Spółdzielczy w Toruniu, rozwija portfel usług i oferuje swoim klientom coraz więcej nowoczesnych narzędzi – informuje w swoim komunikacie Bank.

Logowanie do aplikacji #NicolausBank jest możliwe poprzez identyfikację biometryczną ‒ FaceID czy też TouchID #BankiSpółdzielcze #Cyfryzacja #AplikacjaMobilna #BankowośćElektroniczna

‒ Od początku wiedzieliśmy, że w ofercie Nicolaus Banku musi znaleźć się wygodna aplikacja ‒ mówi prezes Zarządu, Waldemar Zieliński.

‒ Nasi klienci chętnie korzystają z bankowości online, więc zależało nam, by otrzymali wysokiej jakości narzędzie do codziennego zarządzania swoimi finansami ‒ podkreśla prezes Zieliński.

Waldemar Zieliński, prezes Zarządu, Nicolaus Bank.
Waldemar Zieliński, prezes Zarządu, Nicolaus Bank. Źródło: NB

Nicolaus Bank ‒ aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna została nazwana dokładnie tak samo, jak brzmi marka Banku ‒ Nicolaus Bank.

Czym się wyróżnia? Jest wygodna i przejrzysta, dzięki czemu pozwala błyskawicznie sprawdzić saldo i historię konta, opłacić rachunki czy doładować telefon.

Oczywiście logowanie do niej jest możliwe poprzez identyfikację biometryczną ‒ FaceID czy też TouchID. Klient ma za jej pośrednictwem dostęp do swoich kredytów i lokat, w każdej chwili może sobie także lokatę założyć.

‒ Aplikacja pozwala również na dokonywanie płatność BLIK.

Można nią też mobilnie autoryzować transakcję albo sprawdzać blokady kartowe, a już za chwilę sukcesywnie udostępniać będziemy kolejne funkcjonalności ‒ dodaje Grzegorz Wojciechowski, Dyrektor Zespołu Rozwoju.

Aplikacja Nicolaus Bank dostępna jest dla urządzeń zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Grzegorz Wojciechowski, Dyrektor Zespołu Rozwoju, Nicolaus Bank.
Grzegorz Wojciechowski, Dyrektor Zespołu Rozwoju, Nicolaus Bank. Źródło: NB

Bardziej funkcjonalna bankowość internetowa

Nowością w ofercie banku jest także odświeżona bankowość internetowa ‒ bardziej przejrzysta, funkcjonalna i dostosowana do współczesnych wymogów user experience.

Przedstawiciele Nicolaus Banku zapowiadają, że już w ciągu kilku dni światło dzienne ujrzy całkiem nowy serwis internetowy Banku.

Nowa nazwa banku, Nicolaus Bank, została już oficjalnie zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, po tym jak na zmianę marki zdecydowali się udziałowcy Banku i stosowne zgody wyraziła Komisja Nadzoru Finansowego.

Linki do pobrania aplikacji mobilnej:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nicolausbank.naszbank

Apple AppStore: https://apps.apple.com/us/app/nicolaus-bank/id1531109669

Źródło: Nicolaus Bank
Udostępnij artykuł: