Nowy Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych

Kadry

Sean Doyle został nowym Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych CBRE w Polsce.W nowej roli, Sean Doyle będzie zarządzał 11 osobowym zespołem Działu Rynku Kapitałowych, doradzał klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych, a także współpracował z pozostałymi działami firmy oferując pełne wsparcie dla każdego sektora nieruchomości obsługiwanego przez firmę CBRE.

Sean posiada ponad 12 letnie doświadczenie w sektorze inwestycyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych, które budował pracując m.in. w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W swojej karierze zaangażowany był w doradztwo przy największych transakcjach inwestycyjnych na rynku polskim oraz w regionie CEE. W ciągu ostatnich pięciu lat Sean obsługiwał projekty inwestycyjne warte ponad 3,5 miliarda euro, wśród których warto wymienić transakcje dotyczące takich budynków biurowych jak: Rondo 1, Metropolitan, Warsaw Financial Center, International Business Centre, Senator oraz portfolio budynków firmy Ghelamco. W ostatnim czasie Sean reprezentował fundusz Deutsche Asset & Wealth Management przy zakupie Starego Browaru oraz doradzał przy sprzedaży portfela nieruchomości FM Logistic w regionie CEE.

Daniel Bienias, Dyrektor Zarządzający, CBRE, komentuje:

Wybór Sean’a na stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych jest uznaniem dla jego osiągnięć na rynku inwestycyjnym, które obserwujemy od kilku lat. Jego praca oraz relacje z klientami są wypadkową doskonałego rozumienia rynku oraz identyfikowania potrzeb klientów. Jestem przekonany, że w nowej roli Sean, korzystając ze swojego doświadczenia będzie kontynuował sukcesy działu, a jego współpraca z innymi liniami biznesowymi firmy przełoży się na jeszcze wyższą jakość usług oferowanych przez CBRE.

Sean jest związany z firmą CBRE od 2010 roku, ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych. Poprzednio pracował przez 4 lata jako Agent ds. Inwestycji w firmie Cushman & Wakefield w Polsce, w której był odpowiedzialny za doradztwo przy sprzedaży i zakupie nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych.

Sean Doyle ukończył Uniwersytet w Exeter na kierunku Historii i Lingwistyki Stosowanej (Język Hiszpański i Francuski) oraz studia podyplomowe na kierunku Nieruchomości na Uniwersytecie Kingston w Wielkiej Brytanii. Jest również członkiem RICS – międzynarodowego stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych.

Źródło: CBRE

Udostępnij artykuł: