Nowy Dyrektor Techniczny w Dziale Property Management BNP Paribas Real Estate

Kadry

Nowym Dyrektorem Technicznym Działu Property Management firmy BNP Paribas Real Estate została Barbara Berta. Dział Property Management firmy BNP Paribas Real Estate odpowiada za dostarczenie klientom rozwiązań z zakresu zarządzania nieruchomościami, analizując bieżącą i przyszłą wartość należących do klientów obiektów.

Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate, Barbara Berta pracowała na stanowisku Głównego Kierownika Technicznego w firmie DTZ Polska, gdzie odpowiadała za zarządzanie technicznym aspektem funkcjonowania nieruchomości komercyjnych – handlowych, biurowych i magazynowych. Przez ponad 10 lat pracowała również w grupie L’Oréal Polska, w której zajmowała się zarządzaniem portfelem 35 nieruchomości różnego typu w tym budynków wpisanych do Krajowego Rejestru Zabytków.

W BNP Paribas Real Estate, Barbara Berta zarządza zespołem technicznym i odpowiada za nadzór nad funkcjonowaniem nieruchomości z portfolio firmy. Zajmuje się między innymi optymalizacją kosztów utrzymania nieruchomości, czy też doradztwem technicznym przy rozbudowach i przebudowach obiektów, a także certyfikacją obiektów.

Źródło: www.bnpparibas.pl

Udostępnij artykuł: