Nowy Kingston SSDNow V200 dla oszczędnego konsumenta

Finanse i gospodarka

Kingston Digital dostarcza konsumentom najnowszej generacji dysk SSDNow Value

Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie najnowszej generacji podstawowego, niedrogiego modelu SSDNow. Kingston SSDNow V200 to wartość dodana oraz wydajność dla konsumenta, który poszukuje niedrogich zaawansowanych rozwiązań, aby ulepszyć osiągi swojego komputera oraz wydłużyć czas jego żywotności.

Nowy Kingston SATA Rev 3.0 (6Gb/s) SSDNow V200 jest nie tylko niemal dwukrotnie szybszy niż jego poprzednik – SSDNow V100 SSD* (rys. 1), ale również o 20 procent od niego tańszy. Oba te elementy sprawiają, że dysk jest rozwiązaniem SSD zapewniającym najlepszy stosunek ceny do osiągów na rynku1. Dzięki lepszym parametrom oraz niższej cenie, ten wysokiej jakości SSDNow V200 jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych konsumentów, którzy pragną wypróbować po raz pierwszy dysk twardy oparty o technologię Flash.

Dysk SSDNow V200 dostępny jest w wersji 64GB, 128GB i 256GB, zarówno jako samodzielny dysk, jak i kompaktowy zestaw rozszerzający możliwość komputera. W pakiecie otrzymujemy dysk SSD, oprogramowanie do kopiowania danych, płytę DVD z filmem instruktażowym obrazującym instalację krok po kroku, kabel zasilający oraz kabel SATA. Wersja 3,5 calowa wyposażona jest również w uchwyty montażowe. Zestaw dedykowany dla netbooków zawiera dodatkowo 2,5 calową obudowę zewnętrzną, która ułatwia przesyłanie i kopiowanie danych pomiędzy HDD i SSD. Pamięci SSD firmy Kingston objęte są trzyletnią gwarancją i całodobowym wsparciem technicznym.

Więcej informacji dostępnych jest na www.kingston.com/europe

Wyniki na podstawie porównania AS SSD pomiędzy SSDNow V200 128 GB (257) vs V100 128GB (144). System testowy: Intel ® D67BG; Intel 2500K CPU; Kingston ® 4GB DDR3 1333MHz; Karta graficzna EVGA GTX550TI; Windows ® 7 Ultimate 64-bit z najnowszymi sterownikami i uaktualnieniami.

111126.wykres

1 Porównanie cen na podstawie średniej sugerowanej ceny detaliczne samodzielnych dysków 128GB SSDNow V100 w momencie premiery w listopadzie 2010.

Kingston znajdziesz na:

Udostępnij artykuł: