Nowy Marketing Unit Manager w Samsung Electronics Polska

Finanse i gospodarka

Z początkiem lipca tego roku do zespołu Samsung Electronics Polska dołączył Marek Rawicki, który objął stanowisko Marketing Unit Managera i będzie odpowiadał za komunikację marketingową i sprzedażową urządzeń mobilnych, w tym smartfonów i tabletów marki Samsung.

Marek Rawicki pracował dotychczas w Kompanii Piwowarskiej, gdzie odpowiadał początkowo za komunikację marketingową marki Dębowe, a później Tyskie. Dla tej ostatniej przeprowadził dobrze znaną kampanię marketingową z 2008 roku „Wywieś flagi, pomóż naszym”. Marek odpowiadał także za rebranding marki Tyskie wraz z całkowitą zmianą opakowania tego flagowego produktu Kompanii Piwowarskiej. Te działania odwróciły trend spadkowy piwa Tyskie, co jest osobistym sukcesem Marka Rawickiego.

Po sukcesach w zespole marketingowym Marek rozpoczął swoją przygodę ze sprzedażą. Najpierw został managerem odpowiedzialnym za Field Force kanału nowoczesnego w Kompanii Piwowarskiej, a następnie Channel Marketing dyrektorem.

Przed Kompanią Piwowarską Marek Rawicki pracował również w Masterfoods Polska, gdzie zajmował się sprzedażą, a następnie komunikacją marketingową marki Twix (Brand Manager).

Marek jest uznanym ekspertem w cennych dla Samsung Electronics Polska obszarach. Jestem przekonany, że jego pasja i doświadczenie zagwarantują naszym produktom mobilnym najlepszą pozycję na rynku – powiedział Jacek Balicki, Dyrektor Marketingu Samsung Electronics Polska.

Samsung Electronics Polska

Udostępnij artykuł: