Nowy Prezes CEMEX w Polsce

Kadry / Tylko u nas

Wiceprezes ds. Planowania Strategicznego na Polskę i Europę Północną oraz Członek Zarządu CEMEX Polska Sp. z o.o. od 2011 roku - Marcelo Catala został nowym Prezesem spółki.

Wiceprezes ds. Planowania Strategicznego na Polskę i Europę Północną oraz Członek Zarządu CEMEX Polska Sp. z o.o. od 2011 roku - Marcelo Catala został nowym Prezesem spółki.

"Bacznie obserwując i porównując dynamiczny - ale wymagający - polski rynek budowlany przez ostatnie cztery lata, jestem przekonany o tym, że Polska wchodzi obecnie w decydującą fazę strategiczną dla jej przyszłego rozwoju, co stanowi wyjątkową okazję - a w rzeczywistości i odpowiedzialność - dla wszystkich firm działających w polskiej branży budowlanej. W świetle tego nowego kontekstu jestem osobiście - tak jak cały mój nowy Zespół Zarządzający w CEMEX Polska - zmotywowany i zobowiązany do angażowania pełnego potencjału naszych talentów, aktywów, inwestycji oraz energii, aby sprostać temu wyjątkowemu wyzwaniu. Zamierzamy skupić 100% naszych wysiłków na współpracy - w bezpieczny, efektywny i zrównoważony sposób - każdemu z naszych Klientów oraz każdej z naszych Społeczności w całej Polsce jako współpracujący Partnerzy, dostarczając dopasowane do potrzeb innowacyjne rozwiązania budowlane o nadzwyczajnej jakości, w najlepszy sposób odpowiadające każdej konkretnej potrzebie i w ten sposób przyczyniające się do sprawiania tego, aby Polska WZRASTAŁA, ROZWIJAŁA SIĘ i BŁYSZCZAŁA" - powiedział Marcelo Catala.

Marcelo Catala jest absolwentem Programu CEMEX Leader-to-Leader dla Kierownictwa oraz Międzynarodowych Programów Zarządzania (CIMP w Stanford/Insead/Monterrey Tech). Jest również Stypendystą Fulbrighta w Sloan’s School of Management MBA (Massachusetts Institute of Technology, MIT). Marcelo Catala posiada dyplom z Zarządzania i Prawa (Universidad Pontificia Comillas, ICADE E-3) oraz Nauk Politycznych (Universidad Nacional de Educación a Distancia, UNED).

Członkami Zespołu Zarządzającego CEMEX Polska sp. z o.o. są:

  • Rafał Gajewski - odpowiedzialny za Pion Handlowy Cementu (Członek Zarządu),
  • Michał Daszkiewicz - prowadzący Pion Betonu (Członek Zarządu),
  • Iwona Górakowska-Szyszka - zarządzająca Pionem Kruszyw (Członek Zarządu),
  • Tadeusz Radzięciak - odpowiedzialny za Produkcję Cementu i Technologię (Członek Zarządu),
  • Kamila Skorupińska - odpowiedzialna za Zarządzanie Ludźmi i Organizacją (Członek Zarządu),
  • Adrian Burchard - odpowiedzialny za Pion Planowania Strategicznego (Członek Zarządu),
  • Izabella Rokicka - zarządzająca Działami Komunikacji, Marketingu, Spraw Publicznych i Zrównoważonego Rozwoju (Członek Zarządu),
  • Włodzimierz Chołuj - odpowiedzialny za Dział Prawny (Członek Zarządu),
  • Michał Padusiński - zarządający Łańcuchem Dostaw,
  • Marcin Góra - odpowiedzialny za Dział Usług Wspólnych.

Źródło: www.cemex.pl

Udostępnij artykuł: