Nowy prezes Net Credit w Polsce

Bankowość

Igors Korotkevičs - dotychczasowy prezes marki Net Credit w Polsce - będzie odpowiadał jako Country Manager za rozwój spółki w Hiszpanii i Meksyku. Jego miejsce zajęła Svetlana Gaidukova.

Igors Korotkevičs - dotychczasowy prezes marki Net Credit w Polsce - będzie odpowiadał jako Country Manager za rozwój spółki w Hiszpanii i Meksyku. Jego miejsce zajęła Svetlana Gaidukova.

- Zmiany w zarządzie firmy związane są z ekspansją na nowe rynki. Obecnie planujemy uruchomienie działalności w Meksyku, a na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy - w Hiszpanii. Powołanie na stanowisko Svetlany Gaidukovej zapewni ciągłość realizacji procesów strategicznych - mówi Piotr Kaczmarski, dyrektor operacyjny Net Credit. - Nowa dyrektor zarządzająca posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie koordynowania interdyscyplinarnych projektów biznesowych, a także w budowaniu strategii marketingowych, z uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych. Gaidukova specjalizuje się m.in. w zarządzaniu operacyjnym oraz implementacji i rozwoju nowych produktów - dodaje.

Svetlana Gaidukova w latach poprzednich była menadżerem ds. relacji marketingowych i biznesowych w Oriflame Natural dla regionu CIS i krajów bałtyckich oraz prowadziła strategiczne projekty marketingowe dla firmy Walt Disney Company. Ponadto koordynowała działania z zakresu sponsoringu olimpijskiego dla zbliżających się igrzysk w Soczi w roku 2014. Jako dyrektor handlowy w Brand Experience odpowiadała za tworzenie strategii i prowadzenie zintegrowanej komunikacji biznesowej, jak również za wprowadzenie na rynek unikalnego projektu agencji - TrendShow. Pracowała dla marek takich jak Sberbank, MegaFon, Volkswagen.

Awans Igorsa Korotkevičsa Piotr Kaczmarski komentuje następująco:

- Powołanie dotychczasowego dyrektora zarządzającego, jako lidera rozwijającego działalność na rynku meksykańskim jest potwierdzeniem szerokich możliwości awansu zawodowego, jakie stwarza grupa FinaBay, a także odzwierciedleniem prowadzonej przez nas polityki personalnej nakierowanej na podnoszenie kompetencji oraz docenienie osób, które z sukcesami realizują zadania na rzecz marki Net Credit.

Źródło: www.pulshr.pl

Udostępnij artykuł: