Nowy Prezes Zarządu Polimex-Mostostal

Tylko u nas

Joanna Makowiecka-Gaca została nowym prezesem Zarządu spółki Polimex-Mostostal. Ze spółką związana jest od czerwca 2013 r. gdy została Wiceprezesem Zarządu. W latach 2008-2012 była członkiem zarządu w Budimex S.A. Wcześniej zajmowała stanowiska menedżerskie m.in. w: Telekomunikacji Polskiej S.A., Mondi Packaging oraz Japan Tobacco.

W interesie Grupy Polimex-Mostostal i jej akcjonariuszy jest konsekwentna realizacja celów strategicznych. Decyzja Rady Nadzorczej o powołaniu pani Joanny Makowieckiej-Gaca na stanowisko Prezesa wynika z oceny strategii Grupy Polimex Mostostal, która została przez Radę Nadzorczą pozytywnie zaopiniowana kilka tygodni temu. Dziś Rada Nadzorcza uznała, że główny architekt strategii powinien wziąć pełną odpowiedzialność za jej wdrożenie. Oceniając dotychczasowe efekty pracy pani Prezes liczymy, że PxM będzie rozwijać się dynamicznie, co przełoży się na jej wyniki finansowe – mówi Marek Szczepański, Przewodniczący Rady Nadzorczej Polimex-Mostostal S.A.

Joanna Makowiecka-Gaca Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu na wydziale Zarządzania i Marketingu. W 1999 r. uzyskała tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. W 2013 r. ukończyła Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Źródło: www.polimex-mostostal.pl

Udostępnij artykuł: