O możliwościach współpracy z sektorem bankowym

Tylko u nas

Wiesław Wyszogrodzki – Menadżer Rozwoju Biznesu  w firmie Signity SA o możliwościach współpracy z sektorem bankowym

Wiesław Wyszogrodzki – Menadżer Rozwoju Biznesu  w firmie Signity SA o możliwościach współpracy z sektorem bankowym

Wiesław Wyszogrodzki: Firma Signity jako jeden z największych integratorów i dostawców usług informatycznych - zarówno dla sektora bankowego jak i dla innych obszarów - stara się uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach jakie środowisko bankowe realizuje corocznie.

Obecność nasza na IT@BANK jest spowodowana tym, że dysponujemy bardzo szeroką ofertą programową, doradczą dla sektora bankowego i staramy się zainteresować banki tym, co proponujemy. W naszych kompetencjach są rozwiązania dotyczące systemów transakcyjnych, sprawozdawczości obligatoryjnej, systemów antyfraudowych, wspomagających zarządzanie, bankowość elektroniczna. Jest to szeroka gama produktów. Potrafimy dopasować się do klienta, jego potrzeb, wspomóc go przez usługi doradcze, pokazać najlepsze rozwiązania i w miarę szybko i solidnie zrealizować jego potrzeby.

Najistotniejsze są teraz zagadnienia związanie z bezpieczeństwem kończowym użytkownika, ale także z bezpieczeństwem danych, które banki przechowują na temat klientów, a które są udostępniane i przekazywane w jedną i drugą stronę.

Oferujemy więc rozwiązania dotyczące audytu, bezpieczeństwa systemów informatycznych, budowania aplikacji, które umożliwiją bezpieczne porozumiewanie się klienta z bankiem i odwrotnie. Aby żadna osoba trzecia, ktoś niepowołany nie mógł wejść na nasze konto i stworzyć masę problemów. Bezpieczeństwo, przeciwdziałanie nadużyciom, produkty antyfraudowe to jest to, co staramy się teraz dla banków przekazać i to, co potrafimy sprzedawać i robić.   

Zobacz również rozmowę w wersję wideo.

aleBank.pl

Udostępnij artykuł: