O nas

aleBank.pl to portal gospodarczy kierowany do pracowników sektora finansowego, przedsiębiorców, indywidualnych, odbiorców produktów finansowych oraz samorządowców, a także osób zainteresowanych zawodowo i prywatnie szeroko rozumianą tematyką finansowo-gospodarczą.

Portal należy do wydawcy „Miesięcznika Finansowego BANK” ,  którym jest Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Redakcje aleBank.pl i MF BANK ściśle ze sobą współpracują. Na portalu aleBank.pl są dostępne wszystkie publikacje  „Miesięcznika Finansowego BANK”, który jest wydawany zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Część treści pochodzących z MF BANK jest dostępna tylko dla prenumeratorów miesięcznika.

Na portalu aleBank.pl oprócz bieżących informacji i artykułów z obszaru finansów i gospodarki dostępne są konferencje online przygotowywane przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Związek Banków Polskich, Warszawski Instytut Bankowości, Centrum AMRON, oraz relacje z tych wydarzeń zarówno w wersji tekstowej, jak i plików wideo.

Dodatkowo portal udostępnia archiwum kilkudziesięciu tysięcy eksperckich artykułów oraz bieżące i archiwalne wydania specjalistycznych pism w wersji elektronicznej.

Kontakt