Kontakt

aleBank.pl

redakcja@aleBank.pl

Redaktor naczelny

Robert Lidke

tel. kom. 505 007 204
r.lidke@alebank.pl

Zastępca redaktora naczelnego

Maciej Małek

tel. (+48) 22 629 18 77
m.malek@WydawnictwoCPB.pl

Dział Prenumeraty i sklep www

sklep@aleBank.pl

Katarzyna Cechowska

tel. (+48) 22 623 84 53
k.cechowska@wydawnictwocpb.pl

Pomoc

pomoc@aleBank.pl

Reklamacje

reklamacje@aleBank.pl

 

Regulamin usługi SMS

Dostęp do treści kodowanych serwisu alebank.pl: Pobierz

Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji

ul. Solec 101/5
00-382 Warszawa
tel.: (+48 22) 629 18 75 do 77
tel./fax: (+48 22) 629 18 72
www.aleBank.pl

 

Dyrektor Wydawnictwa

Marta Rakowska-Mazan

tel.: (+48 22) 627 59 64
m.rakowska@aleBank.pl

Zastępca dyrektora Wydawnictwa
Sekretarz Wydawnictwa

Andrzej Lazarowicz

tel.: (+48 22) 629 18 77
a.lazarowicz@WydawnictwoCPB.pl

Zastępca sekretarza Wydawnictwa

Marian Borycki

tel.:(+48 22) 629 18 77
m.borycki@WydawnictwoCPB.pl

 

Miesięcznik Finansowy BANK

redakcja@MiesiecznikBank.pl

Zastępca redaktora naczelnego

Maciej Małek

tel. (+48) 22 629 18 77
m.malek@WydawnictwoCPB.pl

 

Kwartalnik Finansowanie Nieruchomości

e-mail: redakcja@KwartalnikFN.pl

 

Redaktor naczelna

Bożena Chlabicz

tel. (+48) 22 629 18 72
b.chlabicz@KwartalnikFN.pl

 

Konferencje i Szkolenia

szkolenia@WydawnictwoCPB.pl

 

Katarzyna Cechowska

tel. (+48) 22 623 84 53
tel. (+48) 885 885 923
k.cechowska@WydawnictwoCPB.pl