Odbiór mieszkania z użyciem tabletu? To już możliwe

Nieruchomości / Technologie i innowacje

Echo Investment i Samsung Electronics wprowadzają branżę deweloperską w erę cyfrową dzięki usłudze mobilnego odbioru mieszkań, podał koncern.

Widok mieszkania w tablecie
Fot. stock.adobe.com/massimo_g

Echo Investment i Samsung Electronics wprowadzają branżę deweloperską w erę cyfrową dzięki usłudze mobilnego odbioru mieszkań, podał koncern.

Rusza pilotażowa usługa mobilnego odbioru mieszkań w oparciu o dedykowany system #CRM obsługiwany przy użyciu tabletów #Samsung #mieszkania

"Proces obsługi konsumenta podczas odbioru mieszkania można skrócić nawet o 40% - wynika z pilotażowego programu odbioru mieszkań realizowanego przez Echo Investment z użyciem tabletów Samsung Galaxy Tab Active 2. Program jest efektem strategicznego partnerstwa biznesowego, nawiązanego przez Samsung Electronics Polska i Echo Investment w ubiegłym roku. Celem umowy jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań m.in. z zakresu mobilności, Internetu Rzeczy oraz transformacji cyfrowej" - czytamy w komunikacie.

Pilotażowa usługa mobilnego odbioru mieszkań

"Zależało nam na maksymalnym usprawnieniu tego procesu, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi, a pracownikom ułatwić realizację zadań związanych z przygotowaniem lokalu do odbioru. Dlatego zdecydowaliśmy się wdrożyć pilotażową usługę mobilnego odbioru mieszkań w oparciu o dedykowany system CRM obsługiwany przy użyciu tabletów Samsung" - powiedział Leader CRM w Echo Investment Mariusz Sękalski, cytowany w komunikacie.

Kompleksowa platforma zabezpieczeń Samsung Knox

"Co ważne, urządzenia mobilne marki Samsung wyposażone są w kompleksową platformę zabezpieczeń Samsung Knox, dbającą o poufność danych. Dołączony do tabletu rysik umożliwia korzystanie w ramach usługi mobilnego odbioru z podpisu kwalifikowanego i biometrycznego, co pozwala na podpisywanie dokumentów bezpośrednio na ekranie tabletu" - powiedział IM Enterprise Sales Manager, Samsung Electronics Polska Mariusz Walusiewicz, cytowany w komunikacie.

Samsung Electronics Co., Ltd. jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie technologii.Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.
Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: