Odgłosy | mieszanka (nie tylko) bankowa-maj 2009

BANK 2009/05

Kulturalne lokaty. Bankowcy dzieciom. ING Bank Śląski już po raz piąty patronował Ogólnopolskiemu Festiwalowi Ekspresji Dziecięcej. Festiwal, prezentujący twórczość dziecięcą oraz integrujący środowisko naukowe pedagogów i psychologów, odbył się w dniach 23-25 kwietnia br. w Katowicach i Bielsku-Białej. Otworzył go spektakl muzyczny dla dzieci przygotowany przez pracowników ING Banku Śląskiego - zespół Singers. W trakcie festiwalu mali aktorzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych zaprezentowali się w przygotowanych na tę okazję programach artystycznych.

Pożółkła Trybuna

W służbie partii i narodu

Trybuna Ludu, 4 maja 1969 r., nr 122(7312) Pracy polskiego dziennikarstwa przyświeca tradycja Konstytucji 3 Maja, rozkwitłego wokół niej pisarstwa politycznego, tradycja naszych wielkich postępowych publicystów romantycznych i pozytywistycznych, proletariatczyków, publicystów politycznych KPP, a następnie PPR okresu okupacji, tradycja Manifestu Lipcowego oraz walk politycznych i ideologicznych lat ostatnich, w których prasa, radio i telewizja odegrały rolę ważnego pomocnika partii.

Historia lubi się powtarzać. Dziś znowu media, zwłaszcza telewizja – i to nie tylko publiczna – są „ważnym pomocnikiem partii”.

Markowe banki

Polak potrafi

W pią...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: