Opinie zawieszone w sieci: listopad

NBS 2009/11

WYŚCIG SZCZURÓW Pracuję w banku od 5 lat. Nie chodzi tutaj teraz o to, żeby komuś móc ubliżyć, ale o to, że nikt nie wie, co teraz dzieje się w bankach... Tym ludziom najzwyczajniej odbiła szajba - powinno być im wstyd, że tak postępują.

Z wyższym wykształceniem – takim samym jak my (pracownicy niższego szczebla) – zasiadają na najwyższych królewskich tronach. Apanaże ich dziesięciokroć przewyższają nasze pensje, ordynują nam wywiązywanie się z planów sprzedażowych, żeby samemu zbierać laury, wypełniać te swoje tabelki i prowadzić rankingi, bo tak naprawdę to nic nie robią, tylko stresują PRACUJĄCYCH LUDZI. Cóż z tego, że Ola sprzedała w pięć dni 15 produktów? Pewnie siedzi bliżej drzwi, którymi wchodzą klienci! Nawet pracownicy postępują względem siebie jak wilki, jeden drugiemu kradnie klienta i udaje, że nic się nie stało! A dyrektorzy patrzą na to wszystko i cieszą się, że mają sprzedaż.

Z tego wynika, że psychol najbardziej nadaje sie na stanowisko dyrektora banku, albo psychopata, któ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: