Original Marines nowym najemcą Blue City w Warszawie

Finanse i gospodarka

Wchodząca na polski rynek włoska marka sprzedająca odzież dla dzieci i kobiet, podpisała umowę najmu lokalu w Blue City w Warszawie. Sklep będzie miał 153 mkw. i zostanie otwarty w sierpniu bieżącego roku.

Obchodząca 30-te urodziny marka Original Marines sprzedaje ubrania dla rodzin preferujących dynamiczny, pogodny, oryginalny styl życia. Firma powstała w Neapolu, ma obecnie ponad 600 sklepów w wielu krajach m.in. we Francji, Rumunii, Bułgarii, Ukrainie, Turcji, Szwajcarii, Tunezji Arabii Saudyjskiej i na Słowacji.  Sklep w Blue City będzie pierwszym w naszym kraju.

W transakcji najmu pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle.

Ewa Pawłowska, Starszy Konsultant, Jones Lang LaSalle, komentuje: „Blue City jest projektem, który bardzo chętnie wybierany jest przez rodziny z dziećmi. Obecność takich marek jak Toys’r’us, Smyk, Wójcik, Mivo oraz szeregu innych sprzedających kolekcje dziecięce zapewnia kompleksowość oferty. Wejście do obiektu marki Original Marines potwierdza, iż obiekt zajmuje dominującą pozycję na warszawskim rynku jeśli chodzi o ofertę rodzinną.”

Źródło: Jones Lang LaSalle

Udostępnij artykuł: