Oryginalne podziękowania eurobanku

Bankowość

Niecodzienne podziękowania za zaufanie przekazał swoim klientom eurobank. Nagranie prezentujące wydarzenie zostało zrealizowane z udziałem prawdziwych klientów, przed placówką banku przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Specjalnie na tę okazję chór The Gospel Time skomponował i zaaranżował utwór "You say YES, we say THANK YOU".

Siła emocji – śpiewające „Dziękuję”

W grudniu br. eurobank przygotował dla swoich klientów wyjątkową formę podziękowań – autorską piosenkę „You say YES, we say THANK YOU”, napisaną i zaaranżowaną specjalnie dla banku przez łódzki chór The Gospel Time. Ideą akcji było podkreślenie długofalowych relacji łączących bank z klientami, jak również podziękowanie klientom za  powierzone bankowi zaufanie. 

W wydarzeniu uczestniczyli klienci, którzy w dniu 5 grudnia zostali zaproszeni na spotkanie do placówki przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Po wyjściu z placówki zostali zaangażowani w wyjątkowy występ chóru z muzyką „na żywo”. Ich reakcje – zdziwienie, śmiech, a nawet spontaniczne dołączanie do koncertu – można obejrzeć na kanale YouTube eurobanku.
141231.podziekowania.02.600

eurobank stawia na relacje z klientami

Usatysfakcjonowani klienci to najlepsza rekomendacja dla każdego banku. Po 4-letnim okresie transformacji w bank detaliczny z szeroką paletą produktów, eurobank planuje dynamiczny rozwój i obecność w gronie banków najczęściej rekomendowanych przez klientów. Z tego powodu bank koncentruje się na zwiększaniu jakości obsługi oraz na budowaniu długotrwałych relacji z klientami.

Zobacz film „Gospel surprise for bank’s clients” – http://youtu.be/YNyEn0lFKwo.

141231.podziekowania.03.600

Pobierz utwór w formacie mp3 – http://www.eurobank.pl/materialy-do-pobrania,207,thank_you.mp3.html

“You say YES, we say THANK YOU”
Wykonawca: The Gospel Time
Słowa: A.Guhs / M.Piskorz
Muzyka: M.Lewińska / P.Jabłoński
141231.podziekowania.01.600

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: