Osiedle Moderno we Wrocławiu blisko centrum

Finanse i gospodarka

Na wrocławskich Krzykach, 3 km od centrum miasta powstaje Osiedle Moderno. Ceny mieszkań zaczynają się od 212 tys. zł za mieszkanie i od 5797 zł za mkw.

Na wrocławskich Krzykach, 3 km od centrum miasta powstaje Osiedle Moderno. Ceny mieszkań zaczynają się od 212 tys. zł za mieszkanie i od 5797 zł za mkw.

Osiedle Moderno położone jest u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej, 3 km od centrum i 2,5 km od stacji kolejowej Wrocław Główny. Inwestycja składać się będzie ze 158 mieszkań, do których przynależeć będzie 113 komórek lokatorskich. W budynku przewidziane są także dodatkowe pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji dla osób dorosłych. - Udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców są komórki lokatorskie położone na tym samym piętrze co mieszkania, dla prawie 70% lokali - mówi Tomasz Gutowski z Home Brokera.

Ceny kawalerek zaczynają się od 212 tys. zł, a mieszkań 2-pokojowych od 236 tys. zł - w tej cenie do lokalu przynależeć będzie ogródek lub komórka lokatorska. Na mieszkanie 3-pokojowe z komórką lokatorską z na Osiedlu Moderno trzeba wydać przynajmniej 347 tys. zł.

Budynek będzie się składał z sześciu kondygnacji, pięciu naziemnych i jednej podziemnej. W budynku przewidzianych jest wiele przeszkleń, między innymi duże, panoramiczne okna i szklane wykusze. Do każdego mieszkania przynależy balkon, a lokale na ostatniej kondygnacji posiadają tarasy. Do mieszkań prowadzić będą drzwi antywłamaniowe.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura: przystanek autobusowy i tramwajowy, kilka sklepów spożywczych oraz szkoły i przedszkola. Dzielnica Krzyki jest najczęściej wskazywaną lokalizacją wśród osób szukających mieszkania we Wrocławiu. Budowa rozpoczęła się w marcu 2014 r., planowany termin oddania inwestycji to IV kw. 2015 r.

Deweloper Fadesa Polnord Polska działa w Polsce od 2005 r., z powodzeniem realizując osiedla mieszkaniowe w Warszawie i we Wrocławiu. Osiedle Moderno to druga inwestycja dewelopera w okolicy, wybudowana na Krzykach obok Osiedla Innova.

Źródło: www.osiedlemoderno.pl

Udostępnij artykuł: