Osiedle wkomponowane w krajobraz

Inwestycje / Nieruchomości

Warszawa i woj. mazowieckie to najszybciej rozwijający się obszar Polski. Nic dziwnego, że głód luksusowych i funkcjonalnych mieszkań dobrze skomunikowanych z aglomeracją sięga tu zenitu.

Lake House nad Jez. Zegrzyńskim
Lake House nad Jez. Zegrzyńskim Fot. Lake House Zegrze Sp. z o.o.

Warszawa i woj. mazowieckie to najszybciej rozwijający się obszar Polski. Nic dziwnego, że głód luksusowych i funkcjonalnych mieszkań dobrze skomunikowanych z aglomeracją sięga tu zenitu.

#LakeHouseZegrze: Celem była maksymalna ekspozycja budynków na Jez. Zegrzyńskie przy zachowaniu obowiązującego planu miejscowego #Nieruchomości #Inwestycje #JezioroZegrzyńskie

Lake House − zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z usługami, garażami podziemnymi i elementami zagospodarowania terenu w Zegrzu, jest odpowiedzią na te potrzeby w stu procentach.Inwestorem głównym przedsięwzięcia jest spółka BDC Development SA, metropolitalny deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem, który skutecznie dba o potrzeby odbiorców. Inwestycję zrealizuje natomiast spółka celowa – Lake House Zegrze Sp. z o.o.

W otoczeniu natury

Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim, w otoczeniu nieskażonej cywilizacją przyrody. Nic dziwnego, że to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców stolicy, gdzie nie brak dobrej oferty rekreacyjnej i sportów wodnych.Uprawia się tu żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo a także sporty motorowodne. Na terenie gminy znajdują się 3 rezerwaty przyrody, a sam akwen doskonale jest znany żeglarzom i wędkarzom.W okolicy funkcjonują liczne hotele, restauracje i ośrodki wypoczynkowe. Zimą na jeziorze pojawiają się bojery, iceflyery i iceboardy. Latem w popularnych regatach żeglarskich (obecnie odbywa się ich rocznie kilkanaście) uczestniczyli m.in. kapitanowie Krzysztof Baranowski i Teresa Remiszewska oraz najbardziej utytułowany polski żeglarz Mateusz Kusznierewicz.

Komunikacja bez problemu

Odległość Zegrza od centrum Warszawy to zaledwie 34 km, 28 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 9 km od Legionowa. Z łatwością dostaniemy się tutaj komunikacją publiczną, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne. Miejscowość jest również doskonale skomunikowana z lotniskami: Portem Chopina, czy Portem Lotniczym Warszawa-Modlin.

Apartamenty nad jeziorem

Inwestycja powstaje przy ul. płk. Drewnowskiego w Zegrzu (gm. Serock, woj. mazowieckie). Kompleks składa się z 4-kondygnacyjnych budynków doskonale wkomponowanych w architekturę zieleni.Jest to bezpieczne, zamknięte osiedle z własną infrastrukturą, także tą przeznaczoną dla najmłodszych i wypoczynkową. Działka, na której powstaje ma bezpośredni dostęp do linii wody.W budynkach A i B znajduje się 59 apartamentów (53 powstaną w budynku A i 6 w budynku B) o łącznej powierzchni 3 886,9 mkw. oraz podziemny garaż realizujący potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców.Dodatkowo w budynku A zaprojektowano  ogólnodostępny punkt usługowy o powierzchni 213,50 mkw. z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny.

W harmonii z otoczeniem

Celem postawionym projektantowi była maksymalna ekspozycja budynków na Jezioro Zegrzyńskie przy zachowaniu ograniczeń narzuconych przez obowiązujący plan miejscowy.Autorzy projektu osiedla zadbali m.in. o to, by kształt budynku A naturalnie współgrał z krajobrazem − wkomponowano go we wzniesienie. Fasady bryły budynków w tonacji biało-szarej zdobią elementy barwy naturalnego drewna i ekologiczne zielone dachy. Apartamenty są wyposażone w loggie okolone balustradami ze szkła i metalu. Całość wykonano z wielką dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Podobnie perfekcyjnie wykonano wykończenie części wspólnych.W budynkach można przemieszczać się za pomocą wind dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych.W ofercie znajdziemy apartamenty 1-, 2-, 3- i 4-­pokojowe z metrażem od 40 do 78 mkw. i dwupoziomowe o powierzchni od 55 do 150 mkw.  Wszystkie apartamenty będą miały taras z balustradą ze szkła, a dla apartamentów dwupoziomowych zaplanowano dodatkową powierzchnię w postaci tarasu na dachu.Z myślą o przyszłych właścicielach, pasjonatach żeglarstwa i sportów wodnych oraz ich gościach zaprojektowano marinę, gdzie będzie można przycumować łódź, jacht czy skuter wodny.Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę i spokój, szukających możliwości aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody.Więcej informacji na stronie: www.lakehousezegrze.pl.
Udostępnij artykuł: