Ostatnie mieszkania w inwestycji Twoje Osiedle Białołęka

Finanse i gospodarka

GRUPA ASBUD wprowadziła promocję na 12 ostatnich mieszkań, które pozostały w sprzedaży w Twoim Osiedlu Białołęka przy ul. Głębockiej 94 w Warszawie

Blok mieszkalny w budowie
Fot. stock.adobe.com/aapsky

GRUPA ASBUD wprowadziła promocję na 12 ostatnich mieszkań, które pozostały w sprzedaży w Twoim Osiedlu Białołęka przy ul. Głębockiej 94 w Warszawie

Oddane do użytkowania mieszkania można teraz kupić w specjalnej cenie od 4860 zł/mkw. Dodatkowo do każdego zakupionego lokalu klienci otrzymują miejsce postojowe w cenie. To już ostatnia okazja, żeby zamieszkać w tym eleganckim osiedlu, usytuowanym w zielonej części Warszawy.

W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 52 do 77 mkw. Do zakupionych lokali można od razu odebrać klucze. Osoby, które wybiorą mieszkanie na osiedlu przy Głębockiej mogą skorzystać z rządowych dopłat do kredytu w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Lokale dostępne jeszcze w ofercie to propozycja szczególnie atrakcyjna dla rodzin wielodzietnych, które państwowe dofinansowanie przysługuje także przy zakupie mieszkań o metrażu przekraczającym 75 mkw.

Dodatkowo, kupując mieszkanie jeszcze przed końcem 2014 roku można zaciągnąć kredyt z obowiązkowym wkładem własnym w wysokości 5 %, który od początku przyszłego roku wzrośnie do 10 %.  

Całe osiedle  tworzą trzy czteropiętrowe budynki. Projekt składa się łącznie z 343 mieszkań Inwestycja została zrealizowana w dwóch etapach. W 2010 roku w pierwszej fazie projektu zostały oddane dwa budynki. Budowa trzeciego, w którym mieści się 198 mieszkań, zakończona została we wrześniu 2014 roku.

Twoje Osiedle Białołęka to ciekawa propozycja dla rodzin z dziećmi ze względu na usytuowanie inwestycji w spokojnej, bezpiecznej okolicy, w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych. Osiedle wyróżnia nowoczesna aranżacja architektoniczna oraz subtelne wykończenie elewacji budynków elementami szkła, metalu i drewna. W centralnej części kompleksu powstało oczko wodne, otoczone alejkami spacerowymi.

Osiedle oferuje wygodne warunki do zamieszkania. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy wejściu na teren osiedla. W sąsiedztwie powstały liczne przedszkola, żłobki, nowa szkoła podstawowa (w odległości 600 m.) oraz placówki handlowe, m.in. mini centrum handlowe Czerwona Torebka. W pobliżu znajdują się także Centrum Handlowe Atrium Targówek oraz CH M1 i IKEA.

Źródło: ASBUD

Udostępnij artykuł: