Oszczędzaj dynamicznie z bankiem Nordea

Bankowość / Finanse i gospodarka

Nordea Bank podwyższył oprocentowanie Lokaty Dynamicznej. Minimalna kwota, na którą można założyć lokatę wynosi tylko 500 złotych.

Zakładając Lokatę Dynamiczną nie trzeba  z góry określać okresu, na jaki środki mają być zdeponowane. Główną zaletą tego produktu jest bowiem możliwość wycofania oszczędności przed upływem dwunastu miesięcy, bez utraty odsetek za pełne miesiące trwania lokaty. Za bieżący, niepełny miesiąc naliczane są odsetki wg. aktualnej stopy oprocentowania równej 1/10 stopy oprocentowania dla pierwszego miesiąca.

Najwyżej premiowani są Klienci lokujący środki na pełen okres, ale oprocentowanie jest tak skonstruowane, aby odsetki były satysfakcjonujące nawet w przypadku konieczności zerwania lokaty po miesiącu. Lokatę można założyć na 12 miesięcy z możliwością automatycznego odnawiania.

Oprocentowanie Lokaty Dynamicznej należy obecnie do najatrakcyjnieszych na rynku w tej kategorii:

120605.oprocentowanie.lokat.01.594x566

Nie jest wymagane posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nordea. Lokatę można założyć we wszystkich placówkach banku, w systemie bankowości elektronicznej Netbank lub za pośrednictwem Infolinii (w przypadku posiadania dostępu elektronicznego do rachunku).

Dorota Tanaś-Michalak
Departament Marketingu i Komunikacji
Nordea Bank Polska

Udostępnij artykuł: