Oszczędności dzieci na Koncie H2O w BOŚ Banku zyskują 2 proc. w skali roku

Bankowość

Wyjątkowa, przezroczysta karta debetowa z grafiką zaprojektowaną przez dzieci podczas ogólnopolskiego konkursu "H2O Design" oraz atrakcyjne oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku to wyróżniki Konta H2O w BOŚ Banku. Rachunek ten został przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 13 do 18 lat, a jego prowadzenie jest bezpłatne.

Rodzice zainteresowani Kontem H2O powinni posiadać bądź otworzyć dowolny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w BOŚ Banku. W ramach jednego konta może być uruchomionych nawet dziewięć rachunków H2O. Prowadzenie konta dla najmłodszych w BOŚ Banku jest bezpłatne. Środki, które zgromadzone są na koncie H2O, oprocentowane są w wysokości 2 proc. w skali roku i mogą być wypłacane w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Na uwagę zasługuję również oryginalny wzór karty płatniczej wydawanej do konta H2O. „Plastik” jest przezroczysty, a umieszczony na nim motyw odwzorowuje krople wody i nawiązuje do ekologicznej misji Banku. Projekt jest dziełem laureata konkursu „H2O Desing” zorganizowanego przez Bank Ochrony Środowiska i Fundację BOŚ. W rywalizacji zorganizowanej w 2012 r. wzięło udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży ze szkół z całej Polski. Bank pobiera 1 zł opłaty za kartę miesięcznie, nie ponoszą jej jednak posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: