Otwarcie Centrum Kompetencyjne Infonet Projekt w Warszawie

Finanse i gospodarka

Nowi specjaliści, nowa siedziba i centrum szkoleniowe Infonet Projekt w Warszawie to kolejne wzmocnienie Spółki w jej ogólnopolskim rozwoju. W związku z rozwojem działu Storage&Server oraz nowymi projektami dla  klientów z branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz finansowej, Infonet Projekt dynamicznie rozbudowuje warszawski oddział spółki.

Oddział w stolicy będzie Centrum Kompetencyjnym Spółki w zakresie usług doradczych, audytowych oraz rozwiązań związanych z backupem i archiwizacją danych.

W Infonet Projekt stawiamy przede wszystkim na kompetencje konsultantów oraz zrozumienie potrzeb biznesowych naszych klientów. Otwarcie Centrum Kompetencyjnego i rozbudowa oddziału w stolicy umacnia nas jako Spółkę w gronie liczących się spółek zajmujących się doradztwem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami IT – powiedział Jan Sobieszczański, Dyrektor Zarządzający Infonet Projekt.

W oddziale powstało również rozbudowane centrum szkoleniowe. Pozwalać będzie na prowadzenie szkoleń z zakresu autorskich rozwiązań Spółki – IT Menadżera, TSMbox-a – oraz zapewni możliwość szkolenia i testowania najnowszych rozwiązań serwerowych i storagowych firm: IBM, Hitachi a w przyszłości BULL,  które oferowane są Klientom.

W Warszawie zlokalizowany jest również serwis rozwiązań firmy IBM oraz Lenovo, zapewniający kompleksową opiekę serwisową dla Klientów. Został on dodatkowo wzmocniony tak aby zapewnić Klientom przywrócenie pełnej funkcjonalności serwisowanego sprzętu w możliwie najkrótszym czasie.

źródło: Infonet Projekt

Udostępnij artykuł: