Pakiet VIP BossaFX w DM BOŚ S.A. Więcej możliwości dla wymagających

Bankowość / Finanse i gospodarka

DM BOŚ przygotował dla swoich klientów specjalny pakiet usług VIP skierowany do najbardziej wymagających inwestorów. Użytkownikom platformy BossaFX nowa oferta Biura zapewni m.in. niższe spready i oprocentowanie wolnych środków na rachunku OTC. Klienci giełdowi zyskają również atrakcyjne stawki prowizji dotyczące rynku giełdowego.

Oferta pakietu VIP to także dodatkowe usługi wychodzące poza standard spreadu i oprocentowania. Klienci VIP DM BOŚ mogą korzystać m.in. z zamkniętych szkoleń, webinariów oraz indywidualnego coachingu programistycznego. W ramach pakietu Klienci zyskują również usługę Concierge zapewniającą dostęp do biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, rezerwacje miejsc w hotelach na całym świecie, bilety lotnicze i chartery. Wszystko to będzie dostępne z poziomu smartfona lub tabletu.

Wdrożenie Pakietu VIP jest odpowiedzią Biura na rosnące zainteresowanie Klientów dywersyfikacją portfela w oparciu o różnorodne rynki. Przy obecnej koniunkturze rynkowej inwestorzy coraz częściej szukają nowych rozwiązań i narzędzi. Kompleksowa obsługa na wszystkich rynkach, jaką zapewnia nowy pakiet umożliwi im skorzystanie z szerokiej gamy usług, zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz wsparcie Biura.

Od początku naszej działalności stawiamy na budowanie z Klientami trwałych relacji i prowadzenie ciągłego dialogu, który pozwala tworzyć innowacyjne produkty i usługi. Pakiet VIP w naszej ofercie ma umożliwić najbardziej wymagającym wśród naszych klientów natychmiastowy kontakt z pracownikiem biura, konsultacje z analitykiem czy dostęp do szerokiej gamy usług na preferencyjnych warunkach – podsumowuje Radosław Olszewski, Prezes DM BOŚ S.A.

Rozwój klientów i ich ciągła edukacja jest jednym z priorytetów działalności Biura. Dlatego Pakiet VIP to nie tylko atrakcyjne stawki, ale również cała paleta dodatkowych usług umożliwiających poszerzanie wiedzy o rynkach finansowych i ulepszanie swojej własnej strategii inwestycyjnej.

W ramach usługi DM BOŚ oferuje możliwość zorganizowania na prośbę klienta dedykowanego szkolenia z analitykami Biura czy też przeprowadzenie indywidualnego szkolenia z obsługi platformy, podstaw rynku czy analizy technicznej. Wszyscy użytkownicy pakietu otrzymają możliwość otwarcia wielu rachunków, zarówno na GPW jak i na FX oraz smartfona lub tablet zapewniające natychmiastowy dostęp do platform Biura poprzez aplikacje mobilne.

Warunki skorzystania z Pakietu VIP weryfikowane w cyklu miesięcznym to:

  1. minimalne saldo na Rachunku lub Rachunkach prowadzonych przez DM w łącznej wysokości co najmniej 100 000 PLN w chwili składania o przystąpienie do pakietu VIP; lub
  2. łączny obrót na wszystkich Rachunkach w wysokości co najmniej 100 lotów w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku

Szczegóły Pakietu VIP na: www.bossafx.pl

Źródło: Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A

Udostępnij artykuł: