Para na plus, czyli lokata z funduszem w eurobanku

Bankowość

Od 05.05.2014 r. ruszyła promocja "Para na plus. Lokata z Funduszem w eurobanku". To gwarantowany zysk z lokaty oraz możliwość pomnożenia środków zainwestowanych w fundusz inwestycyjny. Opłata manipulacyjna za nabycie jednostek  funduszu w ramach promocji  jest obniżona o 75%.

Oferta skierowana jest do osób, które cenią bezpieczeństwo oszczędzania na lokatach, ale chcą także stworzyć sobie szansę na dodatkowe zyski, które może wypracować inwestycyjna część produktu.

Para na plus

Oferta promocyjna polega na jednoczesnej inwestycji  w  lokatę oraz fundusz Allianz Selektywny. Minimalna kwota inwestycji wynosi 5000 zł, przy czym połowa tej kwoty deponowana jest na lokacie, a pozostała część inwestowana jest w jednostki funduszu. Klient ma do wyboru dwa rodzaje lokat: 4-miesięczną i 6-miesięczną. Są to depozyty nieodnawialne, a ich oprocentowanie jest stałe i wyższe od oprocentowania standardowych lokat z oferty eurobanku:

 140509.para.200x

Promocja polega  również obniżeniu opłaty manipulacyjnej za nabycie jednostek funduszu o 75%, pod warunkiem inwestowania w fundusz przez minimum 12 miesięcy. Inwestycja w fundusz jest obarczona ryzykiem inwestycyjnym, co oznacza, że zysk oraz zwrot zainwestowanego kapitału nie są gwarantowane. Atrakcyjne oprocentowanie lokaty może natomiast zrównoważyć ryzyko inwestycji.

Jak skorzystać z oferty

Promocja „Para na plus. Lokata z Funduszem w eurobanku” dostępna jest w placówkach eurobanku w okresie od 05.05.2014 – 30.06.2014. W jej ramach klient ma możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat z funduszem.

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: